ציטוט:
פורסם במקור על ידי zav
זה עניין של נוחות בלבד..
זה כמו שאתה לא אומר "אני לא אוכל קוטג' כי זה יקר אז אני אוכל רק טונה", ככה תתיחס גם לאבקה (מה גם שזה לא ממש יקר יחסית). כשיש לך הבדל של שקל-שניים בין טונה לקוטג' זה לא אכפת אבל כשזה מגיע לאבקה כן?!
|
לצערי ההורים שלי אטומים ולא מסכימים לקנות לי, לכן אני יצטרך לחסוך בעצמי...
הורים זו כזו מעמסה :closedeyes: .
תשובה לתגובה מעליי:
מתחת למשקל 85 ק"ג - מנה אחת. מעל למשקל 85 ק"ג 2 מנות.