ציטוט:
פורסם במקור על ידי עבו
בשביל הבדל של שקל לפה שקל לשם עדיף אבקה שאתה נהנה מהטעם ומוצא לה כל מיני שימושים אחרים גם (מתכונים, דייסות וכו'.....)
דימי עדיין אני לא שוכח תמתכון שלך.. יש לי אספקה של תענוג במקרר...
|
נו ולא אדיר?
ומי ששאל - אני קונה ברשת "זול פה" יש שם מארזים של 4 טונות ב15.70 ויש גם מקומות שמוכרים ב3 ב11 אבל זה טונה לא משהו כי יש בה רק 18 גרם חלבון ל100 גרם.