ציטוט:
פורסם במקור על ידי Arielp
קראתי כמעט את כולם, אבל את כל אלה שמתאימים לי קראתי, אבל עדיין אני לא יוד לבנות לי תפריט אני אשב יום אחד ואראה מה יש לי ביום-יום במקרר וזה שאני יכול לעשות ממנו תפריט... למה תוספי מזון, במחירים האלה - בחיים לא.
|
תוספי מזון באמת יקרים אבל אם אתה בונה על לאכול טונה למשל אחרי כל אימון אז נגיד טונה אחת עולה 3.5 שקל, ובקופסת אבקת חלבון ניקח למשל את ה2.3 קילו, יש 72 מנות והיא עולה 300 שקל
אז טונה זה ייצא : 3.5 * 72, 252 שקל, ייצא לך הפרש של 50 שקל במקרה הטוב וזה תלוי גם באיזה אבקת חלבון אתה משתמש... בכל אופן ההפרש במחירים לא כל כך יקר אז תחשוב פעמיים.
אם קראת את המדריך לעלייה במאסה אתה אמור לדעת כבר איך לבנות תפריט.. יש לך שם מחשבונים ועוד הרבה דברים שיעזרו לך.