יש מצב כזה. הכל תלוי בשוק האמריקאי ועוד מיליארד סינים מעצבנים.
אבל מה הלחץ? שק חלבון אופטימום. עשר ליברות עולה 600 ש"ח. זאת אומרת שאם תחלק לשתיים זה שווה ערך ל 5 ליברות שוות ל 300 ש"ח. כמו המחיר שכולם רגילים אליו
חוץ מזה, לא קנית אבקה לפני יומיים בחנות ? :-)
__________________
לעיתים אני לא מספיק להגיב בזמן להודעות שמופנות אלי בפוסטים אותם אני פותח או מגיב, מראש סליחה! אתם מוזמנים לפנות אלי גם במייל.
צוות ישראלבודי- הנהלה
יועץ לתזונת ספורט, תוספי מזון ופעילות גופנית.
GilGranot@israelbody.org - ליעוץ, תמיכה ושאלות
|