צפיה בהודעה בודדת
ישן 05-07-07, 18:40   #9
Amit
מושעה
 
תאריך הצטרפות: Jun 2006
הודעות: 3,797
כללי:: X
גיל:: X
עוסק ב:: X
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Troya
כמו שמוטי אמר כל מה שאתה אוכל היום זה אוכל מהונדס שמייצרים במפעלים וזה לא בדיוק טבעי
הטענה שלך שאבקות חלבון הן יקרות היא שגויה ידידי הכסיל חבילת טונה אומנם עולה פחות מאבקת חלבון אבל אם תעשה את ההשוואה בין כמות החלבון שיש באבקת חלבון ובדלי יש בד"כ 2.3-3 קילו של אבקה יוצא שאבקות חלבון יותר משתלמות מבחינה כספית
די להעתיק ממני הסברים
Amit מנותק   הגב עם ציטוט