תאמין לי .. במקומך הייתי מוסיף עוד 60 שקל וקונה נרגילה יצוקה עם כד נורמלי ..
חבל סתם 60 שקל והנרגילה אחרי חצי שנה תתחיל לזייף עם בריחות וכאלה ..
עכשיו מצד ימין שלי עומדות 3 נרגילות, כל אחת ב 120 שקל שמחזיקות לי כבר שנתיים וחצי (מכיתה י"א) .
וטעם קולה לימון חח .. איזה שילוב, למרות שלימון לבד יכול להיות אחלה אבל הוא נשרף מהר.
תהנה
