טוב אז אח של חבר שלי התחיל להתאמן וישר קנה את האבקות האלה
אחת חלבונים ואחת לעלייה במסה
כמה הם עולות חדשות כל אחת ?
הוא מוכר לי אותם ב 200 כשהאבקה לעלייה במסה(השמאלית,הכחולה,הגדולה יותר)חדשה
והימינית זאתי של החלבונים נשאר חצי אז זה שווה או שלהוריד אותו במחיר ?
http://img488.imageshack.us/img488/6242/lltw1.jpg