אני יודע ששתי האבקות יעלו לי בסביבות 800שח, אם אני יגיד לאמא שלי שאני רוצה לקנות בכלל היא תשחט אותי, מילא 350 על אבקה אבל שתי אבקות? במיוחד שהיא רואה שאין לזה כמעט השפעה עלי כי אני לא מקפיד על תזונה.
אז בעיקרון, אם אני יקנה אבקה לעליה במאסה, מה כדאי לי לעשות לאחר מכן?
אני מתכוון מבחינת תזונה, מה עדיף לי לאכול וכמה.
אני לא מסוגל לבנות תפריט ובטח שלא לעקוב, אך אני יכול לנסות ולאכול כמה שיותר נכון.
קיים תפריט "בסיסי"? אתם יכולים לייעץ לי מה לאכול "בערך"? או איך לאכול?
ואני עדיין יצטרך חלבון לאחר האימון נכון? או שהאבקה לעליה במאסה מספקת לי את זה.
תודה
