קבב? צ'יפס.?. נקניקיות?...
זאת לא תזונה של אדם שעוסק בספורט.
3 טונה במים יוצא בערך 10 שקל,קוטג' 5 שקל,30 בייצים 24 ש"ח
תפוח אדמה בימקום לטגן אותו תאכל בתור פירה,אורז ש"ש רוב הפחממות לא עסק יקר
ירקות נעים בין 2-4 שקל לקילו עגבניה מלפפון וכו'..
שורה תחתונה אם אתה באמת רוצה אתה יכול להסתדר...קבב,המבורגר,נקניקיות לא יותר זולים.
|