צפיה בהודעה בודדת
ישן 07-10-13, 10:40   #2
yoni1o
חבר מתחיל
 
תאריך הצטרפות: Oct 2013
הודעות: 12
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי golaniz צפה בהודעה
אבקת חלבון בגודל סנדרטי 2.3 קילו עולה בערך 400 שקל מחזיקה חודשיים אם אתה לוקח 11 מנות בשבוע שזה 2 מנות ביום אימון ומנה ביום ללא אימון (אם אתה עושה 4 פעמים בשבוע) שככה צריך להשתמש
אז יוצא לך 200 שקל בחודש
ותחשוב על זה שקופסת טונה שלא נפסגת טוב ומהר כמו האבקה אחרי אימון עולה לפחות 6-9 שקל.. אז הרבה יותר משתלם לקנות אבקה.
סביבות ה400 בחודש.. ככה זה אחי אין מה לעשות
2 ימי עבודה שלמים בערך עולה לך הסיפור..
גבר ואת שני הסקופים ביום שאני מתאמן אני לוקח תמר אחרי האימון ואז לוקח ישר שני סקופים עם חלב נכון ולא אחד אחרי האימון ואחד בערב ???
כי ראיתי בסרטונים ביוטיוב שהם לוקחים שני סקופים אחרי האימון ומצד שני קראתי במאמר שהגוף יכול לספוג אחרי אימון רק איזה 25 גרם חלבון בקיצור אני בדילמה בקטע הזה

נערך לאחרונה על ידי yoni1o, 07-10-13 בשעה 10:45.
yoni1o מנותק   הגב עם ציטוט