20-08-13, 21:38
|
#5
|
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Jul 2013
הודעות: 73
|
ציטוט:
פורסם במקור על ידי saharkazes
חחחחחח לא לימדו אותך שאם אתה קונה אבקה ב-20 שקל זה בעצם מה שאתה מקבל?
תהנה לך
בכללי הטעמים של פרובודי פיצוץ.
|
זה גיינר של חבר... ואולי עבדו עליו אבל 5.5 קילו עלה לו 400 שקל...
תודה!!
|
|
|