ציטוט:
פורסם במקור על ידי ohad77
אין לי כסף לכל האבקות או החטיפי חלבון האלו,
זה מאוד יקר זה 350 שקל לאבקה טובה זה יקר.
|
אבקת חלבון היא אחד המקורות החסכונים ביותר לחלבון מנה של אבקה שמכילה בין 22-26 גרם חלבון (כמו קופסאות טונה או קוטג') עולה לך סביב ה3-4 ש"ח שקופסאת קוטג' כבר עולה יותר לכיוון ה5.