צפיה בהודעה בודדת
ישן 19-03-13, 23:13   #14
avishai445
חבר מתחיל
 
תאריך הצטרפות: Mar 2013
הודעות: 8
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mrt צפה בהודעה
אני קונה מארז של ארבע ב 18.65 (ליחידה יוצא 4.6) זה לא יוצא הרבה מעבר למה שציינת. בקשר לפותח הפוסט, אני מהמר שהוא גר בבית והטונה על חשבון ההורים, ואם אני צודק אז זה יוצא לו יותר משתלם :-)

מדריך חדר כושר (בית ספר למאמנים-וינגיט)
נכון, הטונה לא על חשבוני, אבל ממש הייתי רוצה לדעת איפה אתה קונה רביעייה טונה במים סטארקיסט ב 18 וחצי שקל, המינימום שמצאתי זה 24

ולכל השאר, אני לא מבין מה ההתנגדות לטעם של טונה! זה אחד הדברים הכי טעימים שאפשר לאכול אחרי אימון שעושה לך תאבון (מילא הייתי מבין תלונות על ריח של טונה אבל טעם? :p )
avishai445 מנותק   הגב עם ציטוט