צפיה בהודעה בודדת
ישן 18-03-13, 19:35   #13
MrT
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Jan 2013
הודעות: 165
גיל:: 27
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי jujitsu צפה בהודעה
סקופ חלבון מתחיל מ3 וחצ-4 שקל שקל בערך טונה עולה 6-6וחצ שקל תעשה חישוב לבד.
וזה בלי להכינס פילוספיה של חלון ההזדמנויות המאתגר.
אני קונה מארז של ארבע ב 18.65 (ליחידה יוצא 4.6) זה לא יוצא הרבה מעבר למה שציינת. בקשר לפותח הפוסט, אני מהמר שהוא גר בבית והטונה על חשבון ההורים, ואם אני צודק אז זה יוצא לו יותר משתלם :-)

מדריך חדר כושר (בית ספר למאמנים-וינגיט)
MrT מנותק   הגב עם ציטוט