אשכול
:
שאלה כלכלית יותר, שיבולת שועל -
צפיה בהודעה בודדת
06-02-13, 21:07
#
7
Avivlevi
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Jul 2012
צפה באלבומי התמונות של Avivlevi
הודעות: 61
אל תקנה את הזבל הזה מהחנויות, כל הקוואקר בטעמים - יקר וממש לא בריא.
לך לחנויות טבע ותקנה שיבולת שועל בקילו, זה יוצא הרבה יותר זול והרבה יותר בריא (אבל הרבה פחות טעים, זה בטוח).
Avivlevi
צפה בפרופיל אישי
מצב עוד הודעות שנכתבו על ידיAvivlevi