צפיה בהודעה בודדת
ישן 11-11-12, 14:40   #8
jonathan
מנהל מקצועי
 
תאריך הצטרפות: Jan 2006
הודעות: 7,240
גיל:: 21
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי idk123 צפה בהודעה
השאלה שלי אם אני צריך לקחת רק אבקת חלבון נטו או גם אבקת חלבון משולבת עם פחמימות
ולא אכפת לי כל כך מהמחיר אני רואה שזה בערך 350-400 שקל שזה לא נורא כל כך אני עובד אין לי בעיה רק איזה מוצר לקנות מה איכותי וטוב?
אם אתה לא מסתדר עם כמויות גדולות מאוד של אוכל,תקנה גיינר אבל יותר חשוב שתדע איך לצרוך אותו,לא מספיק לשתות אותו כל יום,בגלל זה אני אומר,תכנס "למדריך השלם לעליה במסה" אתה תקבל שם את התשובות שלך,אל תתעצל.
כמו שgorneo היקר הציע,תרשום פה את התוכנית אימונים שלך והתפריט,אנחנו נדאג לתקן את מה שצריך.
לאן מתגייס?
jonathan מנותק   הגב עם ציטוט