הבנת הנקרא ! תקרא בבקשה מה כתבתי למעלה .
במצב הנוכחי שקוטג/גבינה מתקרב ל8 שקלים האבקה זולה יותר (וכמובן אפקטיבית יותר) אבל אני מדבר על מצב שהגבינה והקוטג' (אחרי שנעשה מהפכות כמובן :-) ) יעלו רק 4 ש"ח אז כבר לאבקות יהיה פחות כדאיות .( חישוב : עולה לך מיכל של א.ח ממוצע 330 ש"ח ובו 70 מנות הגשה (25 גר') ואילו בגביע גבינה יש איזה 24 גר' חלבון ועלותה 4 ש"ח(בתקווה שכך יהיה).
|