ציטוט:
פורסם במקור על ידי yonip
קונה עוד שבוע אבקת חלבון Whey של Champion... עולה לי 350 :X
יש גם במכון שלי lsopreme אבל אמרו לי שWhey יותר טוב ויותר טעים...
איזה טעם לקחת? =]
|
350 ל2.3 קילו?עובדים עליך זה מחיר יקר בטירוף ...אתה יכול למצוא את האבקה הזאת ב-250-290 שקל גג בכל מקרה תלך על הצמפיון ולדעתי הטעם וניל עוגיות הכי טעים....