ציטוט:
פורסם במקור על ידי saintomer
קודם כל תודה לשניכם על התגובות,מעריך את זה!
מחירו של חלבון יום הוא 300ש"ח
אתם יודעים כמה עולה זוג?
בנוגע לגיינר-אני פשוט מתלבט אם לקנות גיינר או חלבון ואני יודע מה ההבדלים בינהם
חשבתי שאם יש כמה חברה ששומרים כשרות ומשתמשים במוצרים האלו,אז אפשרי לקנות יחד מבצעי זוגות
גם של גיינר וגם של חלבון...אני לא עשיתי חישוב,אבל אני מניח שכן יש הקלה כספית כך,לא?
אף אחד מכם לא בקטע,הא?(:
|
מה חסר לך קלוריות או חלבון?
אם קלוריות לך על הפרוגיינר אם חלבון לך על האבקת חלבון.
בתאכלס אם קונים את הגיינר קונים מבצע זוגות.