ציטוט:
פורסם במקור על ידי IGOR
גיינר זה ביזבוז כסף! 6 קילו של pro body למשל מספיק ל 40 יום זה שווה תכסף? ..קניתי אבקת חלבון עם 76 מנות ב 400 שקל לוקח פעמיים ביום כבר יותר מחודש אני משתמש בה 2.23 קילו.תחשוב לבד אז..חוץ מזה,אתה יכול להכין גיינר מצויין גם לבד.תוסיף פשוט אבקת חלבון ,בננה,תותים,שיבולת שועלת ובכלל,כל מה שאתה אוהב ותאמין לי יוצא פצצה ופי מיליון יותר משתלם מגיינר..
|
חחח כנראה שעדיין לא ניסית את Perfect 3000
