ציטוט:
פורסם במקור על ידי cuba
איזה חלבון עולה 3 שקל למנה?
|
יש חלבון שעולה 250 שקל,ומחלקים אותו ל80 מנות אז זה יוצא 3 שקל וקצת,אבל יש לו טעם מזעזע.
לרוב זה נע בין 4-5 שקל למנת חלבון. מה שאני נוהג לעשות זה לקחת מנת חלבון,לשלב עם חלב ואז אני מרוויח עוד חלבון (ולאלה שזה באמת מעניין אותם,שילוב של חלבון בעל ספיגה מהירה עם חלבון בעל ספיגה איטית),עוד כמה קלוריות,עוד פחמימות,עוד קצת שומנים,טעם הרבה יותר טוב ומרקם עשיר.