אשכול
:
טונה.'wtf.?
צפיה בהודעה בודדת
16-01-11, 14:32
#
17
gill
אזהרה אחרונה-מושתל של חברה מתחרה
תאריך הצטרפות: Sep 2010
צפה באלבומי התמונות של gill
הודעות: 17
חח הרגתם אותי..
תכלס טונה יוצא ממש יקר, מנת חלבון מאבקה עולה בערך 3 ש"ח לעומת איזה 5.5 ש"ח מטונה
וגם לאכול טונה זה ממש מבאס..
gill
צפה בפרופיל אישי
בקר בדף הבית של gill!
מצב עוד הודעות שנכתבו על ידיgill