צפיה בהודעה בודדת
ישן 11-01-11, 12:34   #541
TUXLIGHT
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Nov 2009
הודעות: 374
גיל:: 18
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי subzero1122 צפה בהודעה
יוצא לי יחסית זול לקנות תלקטוקל. 64 שקל וזה מספיק לשבועיים-שלושה שבהם אני שותה ליטר ביום (אני עושה שייקים של 1000 קלוריות אז אני לא בהכרח צריך יותר חלב).

לגבי המינונים, הלקטזין הוא מאוד חלש והייתי צריך 10-12 על כל ליטר אם אני זוכר טוב.
הלקטוקל דחוס הרבה הרבה יותר והוא מכיל 2000-3000 אנזימים, זה המון, ואני לא בטוח שהמוצר תוצרת חו"ל מכיל יותר, תוסיף את זה שאני לא חושב שהמוצר עולה 5 דולר כדי להצדיק את כל ההתעסקות בלהזמין מאשר ללכת פה ליד הבית ולקנות ב64.


לגבי החלק השני, גם אם לא אוכלים מתקדמים בתכנית.
אין ספק בכלל שמי ששוקל 70 ואוכל סביבות הנייטרלי יתקשה לשים 3 פלטות (למרות שזה אפשרי בהחלט).
בכל תרגיל, בעיקר כאלה שמערבים מספרים רב של מפרקים ושרירים בגוף, הטכניקה היא דבר קריטי כדי להתקדם.


נראה לי שחפרנו יותר מדי על הנושא.
אם אתה שוקל 70+ ועוד אין לך 2 פלטות אתה לא עושה שום דבר כמו שצריך.
לא בהכרח

לדוגמא זה של nsi עולה 14 דולר + 5 דולר משלוח

נגיד 80 ש"ח

ל 100 קפסולות
שבכל קפסולה יש 10,350 יחידות אנזים


אבל שוב.. עניין של נוחות ... פשוט אם נגיד אתה עושה הזמנה של ויטמינים/אומגה 3/קריאטין/משהו אחר שעולה גרושים לעומת הארץ.. הייתי מכניס גם את זה
__________________
TUXLIGHT מנותק   הגב עם ציטוט