ציטוט:
פורסם במקור על ידי subzero1122
בכלל אני לא מבין למה לשלם 100 שקל יותר על אפקות, קנו הכי זול ובשאר תקנו קריאטין או תשמרו ל30 ק"ג שיבולת שועללללל
|
בדר"כ הייתי תומך בך, אבל זה לא מדוייק. יש מוצרים שמקציפים כמו עוגה ויש להם טעם של נבלה ועושים לך כאבי בטן... לא תמיד בא לך להתקע עם דבר כזה.
לא אומר שצריך לקנות הכי יקר, אבל זה גם תלוי בבנאדם