אשכול
:
השוואה של אבקת חלבון מול קוטג'\טונה
צפיה בהודעה בודדת
26-02-07, 17:52
#
2
jonathan
מנהל מקצועי
תאריך הצטרפות: Jan 2006
צפה באלבומי התמונות של jonathan
הודעות: 7,240
גיל:
: 21
פשוט מאוד..300 מחיר האבקה80 מנות 3.75 שקל למנה.כל מנה 24 גרם חלבון עכשיו תבדוק אם אתה מוצא קוטג/טונה יותר זול.
jonathan
צפה בפרופיל אישי
שלח הודעה פרטית אל jonathan
מצב עוד הודעות שנכתבו על ידיjonathan