צפיה בהודעה בודדת
ישן 25-10-10, 08:00   #108
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי smokingsnake צפה בהודעה
שמע ניגרי, בינינו להגיע לרמות שומן מאוד נמוכות זה כמעט בלתי אפשרי לבנאדם ממוצע שלומד באוניברסיטה ועובד(=12 שעות מחוץ לבית), גם על 20 אחוז שומן יש ורידים, שרירים מעוצבים והבטן היא לא כרס בירה, אם יש לך מאסת שריר גבוהה מתחת לשומן את לא תראה כמו ג'לי
.
בנאדם ממוצע שמגיע ל12 אחוז שומן יכול להשיג גוף חטוב וקוביות עפ"י הגנטיקה שלו(שזה ממה שאני נתקלתי הפנטזיה של כל הידידות שלי/אקסיות ומה שהן הכי אוהבות), זה לא ריאלי להגיע ל6 אחוז עם אורח חיים של סטודנט ושלא יתווכח איתי מי שלא חווה את זה(=ילד/חייל)

וואלה עד כמה שאני מבין אני לא ילד ולא חייל, אלא בחור שעובד בשתי עבודות, נשוי ואב לילדה קטנה, כשאשתי עובדת במשרה מלאה ככה שיש לי לא מעט אחריות בבית, ואין לי עקרת בית כמו לאחרים. בכל זאת לפני התחרות לא היית יכול לצבוט אותי בפינצטה והיו לי וורידים על כך הבטן, זה אומר 5 אחוז בערך. קח את האשם, הבנאדם יש לו 5 ילדים שיהיו בריאים, הוא פעם אמר שקשה לו? הוא עשה חיטוב עד הסוף כמו גבר. קח את רפי עם שני ילדים, קח את סטאס עם ילדה, קח את אנטון עם ילד קטן בבית, אם כבר אתה מדבר על קשה, חכה כשתהייה אבא, ואני חלילה לאט מתלונן - להיות אבא זו הזכות הכי גדולה בחיי, אבל מבחינת אחריות ועומס, להשוות בעל משפחה עובד לסטודנט זו פשוט בדיחה. ואגב גם אם אתה "לא תראה כמו ג'לי", 20 אחוז שומן זה לא דבר יפה אפילו אם אתה קאי גרין, ולא שקאי או אחרים ברמתו עובדים את אזור ה 10, חס ושלום.
לגבי חומרים, אכן חומרים הם חלק מהספורט וחלק חשוב מאוד, אבל בעניין אחוז שומן נמוך אין להם כמעט שום קשר: יש קשר לאירובי טוב ודיאטה בלי פשרות.
קח את אופיר בכר, תמיד הוא מגיע גזור אש לכל תחרות, והבחור נקי יותר ממים מינראליים.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט