אשכול
:
איך אבקת החלבון של champion?
צפיה בהודעה בודדת
12-10-10, 11:49
#
7
ThE HummeR
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Oct 2007
צפה באלבומי התמונות של ThE HummeR
הודעות: 2,500
עדיף וניל..
בכל מנה 26 גרם חלבון
אותו המחיר כמו הבננה
ולמה 330 שקל ? יש יותר זול.. תחפש..
ThE HummeR
צפה בפרופיל אישי
מצב עוד הודעות שנכתבו על ידיThE HummeR