ציטוט:
פורסם במקור על ידי jueizk
איפה קונים את זה בכל-כך זול?
ואיך מכינים את זה?
מוזר שאין שום דבר שמתחרה באבקת חלבון שגם לא דורש הרבה עבודה (כמו חלב, ביצים, טונה וכו') וגם לא יותר יקר.
|
חלב יוצא לך בערך כמו סקופ 1 במחיר
סקופ אחד עולה בערך 5 שקל
שקית חלב עולה 4-5 שקל
בחלב יש לך 33 גרם חלבון 30 גרם שומן ו50 גרם פחממה ו600 קלוריות(חלב 3 אחוז)