צפיה בהודעה בודדת
ישן 10-10-10, 00:41   #8
No Troll
Banned
 
תאריך הצטרפות: Sep 2010
הודעות: 1,501
חדר כושר: WFAC
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Jueizk צפה בהודעה
חלב בשקית אכן עולה 4.75, ואם יש בו 30 גרם חלבון אז ל 24 גרם זה יוצא 3.8, יותר מאבקת חלבון.

ברור שסוג החלבון הוא שונה, אבל אני שואל באופן כללי - האם יש איזשהו מקור חלבון זול יותר?
ההיתרון בחלב שהוא מספק גם פחמימות ושומנים
No Troll מנותק   הגב עם ציטוט