צפיה בהודעה בודדת
ישן 09-10-10, 17:04   #4
Jueizk
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Sep 2010
הודעות: 70
ברירת מחדל

חלב בשקית אכן עולה 4.75, ואם יש בו 30 גרם חלבון אז ל 24 גרם זה יוצא 3.8, יותר מאבקת חלבון.

ברור שסוג החלבון הוא שונה, אבל אני שואל באופן כללי - האם יש איזשהו מקור חלבון זול יותר?
Jueizk מנותק   הגב עם ציטוט