צפיה בהודעה בודדת
ישן 09-10-10, 13:59   #1
Jueizk
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Sep 2010
הודעות: 70
ברירת מחדל מהו מקור החלבון הכי זול שיש (לא משנה אם אבקה או אוכל מוצק)?

למשל האבקת חלבון שאני אוכל עכשיו מכילה 24 גרם במנה, וזה יוצא בערך 3.5 ש"ח למנה.
4 ביצים מכילות בערך אותה כמות חלבון, ועולות בערך 4 ש"ח.
פחית טונה מכילה בערך אותו הדבר, ועולה 4-5 ש"ח.


האם יש לכם מקור חלבון זול יותר מ 3.5 ש"ח ל 24 גרם?
Jueizk מנותק   הגב עם ציטוט