ציטוט:
פורסם במקור על ידי itzik b
זה לא הצהרות זה עובדה, אני מדבר על החלבון הרגיל, ה- whey shake, המחיר שלו אצלכם זה 319 ש''ח.
לעומת זאת, הצ'מפיון עולה 355 ש''ח, ופחות או יותר גם האופטימום. בכל מקרה ענית לי על השאלה, כנראה שזה באמת יותר זול בגלל השק.
|
קח לדוגמא שקית חלב בשקית 1 ל' של חברה מסויימת וחלב בקרטון 1 ל' של אותה חברה בידיוק ותבחין בהבדל המחיר.