ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   שאלות בקשר לאבקת חלבון (https://israelbody.com/showthread.php?t=65244)

Ma Iye Iti 23-05-10 19:22

שאלות בקשר לאבקת חלבון
 
אם זה משנה אני כרגע בעלייה במסה, אני מחפש אבקת חלבון לצרוך ישר אחרי אימון.

1) כמה עולה אבקת חלבון טובה (אני ממש לא מבין בזה)?
2) כמה גרם אבקה יש שם?
3) נגיד וכל יום אני משתמש בזה פעם אחת וצורך דרך האבקה 35 גרם חלבון, תוך כמה זמן היא תיגמר לי?
4) יש צורך לקחת אבקת חלבון במידה ואני לא מתאמן באותו יום?

SIMAO 23-05-10 19:28

על כל השאלות ישמחו לענות לך במרכז ההזמנות ובחנויות.
אלו שאלות חסרות תשובה בחלקם,משום שכמות החלבון,מספר הימים שהיא תספיק וכ'ו,אלו שאלות שתלויות במוצר ,בגודלו ובצריכה האישית שלך.

מכיוון שאסור לפרסם אבקות מומלצות משום חשד לשיווק ויחצנות חברות ע"י משתמשים סמויים,אין ביכולתי וביכולת רבים אחרים, לעזור לך מהבחינה הזו.


בהצלחה :)

Ma Iye Iti 23-05-10 20:06

כמה כסף אני צריך להכין מראש לדעתך?
ובמכון יש מכונה של שייק חלבון, המכיל 23 גרם חלבון, ב-10 שקל והשייק מוכן, זה שווה?

BlueNinja 23-05-10 20:08

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ma iye iti (הודעה 995877)
כמה כסף אני צריך להכין מראש לדעתך?
ובמכון יש מכונה של שייק חלבון, המכיל 23 גרם חלבון, ב-10 שקל והשייק מוכן, זה שווה?

לא זה לא שווה לך

תכין 300-350 שקל.

Cuba 23-05-10 21:46

אני קניתי לפני שבועים בערך אבקת חלבון של צ'מפיון בטעם בננה
עלתה לי 360 שקל וקיבלתי גם שייקר מתנה אני ממליץ על הטעם
יש לך 70 מנות הגשה כל מנת הגשה זה 23 גרם חלבון
תעשה חישוב 70 מנות הגשה זה מספיק ל70 יום הבנת?
ועם לקחת אבקת חלבון ביום שאתה לא מתאמן אז בתכלס זה דיי תלוי בתפריט שלך אולי אתה בכלל לא צריך אבקה

MustanGG 23-05-10 21:53

1) 300-400ש"ח
2) 2וחצי קילו של אבקה
3) חודשיים+-
4)במידה ובאותו יום לא אכלת מספיק חלבון

mag707 23-05-10 21:53

אחי דפקת את האשכול...

hypertrophy 24-05-10 02:34

תסתכל באתר או שתתקשר לחנות

אנשים אני מזהיר אתכם בקשר למה שאני יודע שיקרה ..תזהרו לא להגרר לאן שביקשתי שלא
אני לא רוצה להעיף אנשים בחייאת

zivgin 24-05-10 13:12

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ma iye iti (הודעה 995877)
כמה כסף אני צריך להכין מראש לדעתך?
ובמכון יש מכונה של שייק חלבון, המכיל 23 גרם חלבון, ב-10 שקל והשייק מוכן, זה שווה?

אבקת חלבון "טובה" נעה בין 350 ל400 כיום, יש כמובן זולות יותר.

לשאלתך בנושא ה10 ש"ח למנה,
זה לא משתלם כלכלית,
תחשוב שכל האבקות חלבון מכילות באיזור ה70 מנות הגשה.
אם היית קונה 70 מנות בחד"כ שלך, זה היה יוצא לך 700 שקל, בעוד האבקת חלבון הכי יקרה עם יותר מ30 גרם חלבון, לא עוברת את ה430 בשום מקום.

גם אגב ב350 יש אחלה אבקות,
מה שאומר שאתה במכון שלך משלם פי 2 ממה שאתה אמור לשלם.
תחשוב שבמקום לקנות שם 70 מנות, אתה יכול באותו סכום לקנות 140...


בהצלחה!


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:29.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ