ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   שאלה לגבי חלבון קזאין (https://israelbody.com/showthread.php?t=46776)

arieljean 26-12-08 14:10

שאלה לגבי חלבון קזאין
 
אני מתאמן קבוע כבר שנתייים וצורך באופן קבוע תאבקת חלבון השחורה של אופטימום, לאחרונה קראתי שחלבון קזאין יעיל מאוד בשימור ובעלייה במת השריר (כשצורכים אותו לפני שינה) השאלה שלי היא האם באמת כדאי להשקיע עוד 300 שקל בשביל לצרוך אותו בנוסף לאבקת חלבון הרגילה שאני צורך?:ph34r::ph34r:

king l8 26-12-08 14:15

[quote=arieljean;729045]אני מתאמן קבוע כבר שנתייים וצורך באופן קבוע תאבקת חלבון השחורה של אופטימום, לאחרונה קראתי שחלבון קזאין יעיל מאוד בשימור ובעלייה במת השריר (כשצורכים אותו לפני שינה) השאלה שלי היא האם באמת כדאי להשקיע עוד 300 שקל בשביל לצרוך אותו בנוסף לאבקת חלבון הרגילה שאני צורך?:ph34r::ph34r:[/QUOT

אם יש לך אבקת חלבון רגילה אין צורך סתם לקנות גם את זה אחי !

hanna666 26-12-08 14:17

תאכל גבינה או קוטג לפני השינה חבל סתם ככה להשקיע עוד 300 שקל

יניב צוות ישראלבודי 26-12-08 14:45

ציטוט:

פורסם במקור על ידי arieljean (הודעה 729045)
אני מתאמן קבוע כבר שנתייים וצורך באופן קבוע תאבקת חלבון השחורה של אופטימום, לאחרונה קראתי שחלבון קזאין יעיל מאוד בשימור ובעלייה במת השריר (כשצורכים אותו לפני שינה) השאלה שלי היא האם באמת כדאי להשקיע עוד 300 שקל בשביל לצרוך אותו בנוסף לאבקת חלבון הרגילה שאני צורך?:ph34r::ph34r:

חלבון הקזאין הוא חלבון שונה מחלבון מי הגבינה.
חלבון קזאין הינו חלבון שמתפרק לאט ובהדרגה בגוף ולכן הכי מומלץ לתקופת צום שבה לא מכניסים חלבון (שינה לדוגמה נחשבת סוג של צום)

חלבון מי גבינה(whey) הוא חלבון שמתפרק ונספג מאוד מהר ולכן מצווין לתקופה של אחרי אימון או בוקר.

ובהיבט הכלכלי של העניין: חלבון הקזאין עולה 385 ומכיל 56 מנות - ככה שמנה אחת עולה 6.8 שקל. קופסה של קוטג' עולה היום בממוצע בין 6.5 ל- 7 שקל לקופסה. זאת אומרת ש56 מנות של קוטג' עולות בערך אותו מחיר כמו הקזאין, אבל בקזאין אתה מקבל חלבון עם ערך ביולוגי יותר גבוה.. שגם מכיל פחות שומן נתרן וכו' בכמות משמעותית.

להמשך ייעוץ אתה מוזמן ליצור איתנו קשר טלפוני 1599-500-590

ANABOL 26-12-08 14:45

אני בגישה שזה יותר זול מקוטג' שעולה 5.9.
אם אתה רוצה לחסוך, אז גם whey עם מנת שומן איכותי לפני השינה תיהיה אחלה אופצייה.

כמה קוטג' אפשר לאכול :-) אני אוכל שתיים ביום וזה כבר יוצא לי מהאוזניים.

YossI822 26-12-08 19:35

קוטג' יותר זול, אבל חרא שכל 3-4 ימים צריך ללכת לחנות.

freedhoff 26-12-08 19:46

תגיד אריאל אתה מנתניה?

Bono 27-12-08 00:01

חבל על הכסף
הרי שאין משמעות למהירות ספיגת החלבון אלא אם מדובר בצום ממושך...


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 23:29.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ