![]() |
אבקת חלבון יוניברסל
מישהו פה יודע אם יש פה בחנות תאבקת חלבון של יוניברסל וכמה היא עולה
|
|
תקנה כבר ת3 קילו עולה 300 שקל בכל מקום כמעט
בקשר לאבקה עצמה הערכים שלה טובים אבל הערבוב שלה סיוט הכל מקציף וגושים מה שהכי טוב שאתה יכול לעשות זה למלאות קצת מים ואז לשים תאבקה ככה היא לא תדבק לשייקר דבר שני תערבב אותה לפניי שאתה מתחיל להתאמן ובסיום האימון כבר כל הקצף שלה ירד ואהת שותה כמו בן אדם ולא עם כפית בקיצור אבקה מצויינת וזולה תקנה |
סבבה תודה אני מתכנן להשתמש בה רק לבוקר אחרי אימון אני אוכל טונה הבוקר זה הבעיה שלי רק
|
כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:57. |
מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ