ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   שיבולת שועל,מאיפה ? (https://israelbody.com/showthread.php?t=43825)

Cookie 29-10-08 20:56

שיבולת שועל,מאיפה ?
 
איזו שיבולת שועל אתם קונים?
כי אני קונה כזאתי שצריך לבשל ואז זה יוצא מגעיל
לפני כמה ימים קניתי כזאתי באריזות שאפשר פשוט למלאות חלב חם וזה מוכן תוך 3 דקות אבל זה יוצא די יקר,3 ש"ח לשקית של 37 גרם(זה בא עם טעמים,תוספות של פירות) :(
עכשיו איזו שיבולת שועל אני קונה כדי שהיא תיהיה יחסית זולה וגם להכנה מהירה ז"א ע"י מילוי חלב חם וזהו?

חח תודה מראש

Big_Hand 29-10-08 20:58

קוואקר רגיל.
אפשר לעשות את זה גם בבישול, אז סביר להניח שזה מה שאתה קונה.

פשוט תשים את זה עם חלב כמו קורנפלקס.

ilayzror 29-10-08 21:01

את הפחית הזו בסופרים. כתוב פשוט קוואקר 15 שקל ל500 גרם לפני בישול.
לא מת על זה. ברנפלקס תמיד יהיה הפייבוריט שלי.

Cookie 29-10-08 21:08

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ilayzror (הודעה 686771)
את הפחית הזו בסופרים. כתוב פשוט קוואקר 15 שקל ל500 גרם לפני בישול.
לא מת על זה. ברנפלקס תמיד יהיה הפייבוריט שלי.

ברנפלקס זה הקופסאות הללו של דגני בוקר? פשוט חבילות כאלו אני מסיים ב1-2 פעמים וזה יוצא די יקר חח :)

Bono 29-10-08 21:09

אני קונה בחנות של תבלינים 8 שקל לחצי קילו
אוכל עם יוגורט וחלב

buzaglo 29-10-08 21:10

תקנה בחנות פיצוחים קילו ב9 שקל תשבל עם חלב וקינמון ויוצא טעים לאללה מה הבעיה..

ilayzror 29-10-08 21:11

כן זה מבאס חח 500 גרם ל23 שקל לא כולל החלב.
ת'אמת מכל הבחינות עדיף שיבולת שועל. איכות , כסף וערכים. הבעיה היא שאני לא סובל את הטעם הזה.
לא משנה מה דחפתי לשם זה יצא מגעיל.

אתה יכול לקנות שיבולת שועל ממש בזול בכל חנות תבלינים. משהו כמו 10 שקל לחצי קילו.
אם אין לך משהו קרוב לך למגה יש שם 15 שקל לחצי קילו.

or16 29-10-08 21:25

8שקל קילו...............וזה טעים

Bono 29-10-08 21:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי or16 (הודעה 686833)
8שקל קילו...............וזה טעים

לקילו?

Cookie 29-10-08 21:35

אבל אפשר פשוט למלאות אותה בחלב חם ולאכול? לא רוצה לבשל,לא אוהב את הטעם

Bono 29-10-08 21:45

ציטוט:

פורסם במקור על ידי cookie (הודעה 686849)
אבל אפשר פשוט למלאות אותה בחלב חם ולאכול? לא רוצה לבשל,לא אוהב את הטעם

כן
שים בכערית ש"ש כרצונך, 1-2 כוסות חלב, קינמון,ממתיק\ סוכר\ דבש, שקדים\ אגוזים פירות יבשים
בתאבון:)

or16 29-10-08 21:52

כן אני קונה אצל איזה אחד הודדי שמוחר תבלינים.8 שקל לקילו.

FireFox 29-10-08 21:58

אני אישית קונה את הקוואקר בסופר(הקוואקר להכנה מהירה),אבל תוכל לקנות גם ע"פ משקל ברוב חנויות הטבע ובחלק מהקיוסקים במחירים זולים יותר..

Cookie 29-10-08 23:26

וואלה תודה חברה,סוף סוף אולי אני ישאר לא רעב עד ארוחת הצהריים,למה אני אוכל בבוקר באיזה 7 וב10 אני כבר מת מרעב :(

blackbimer 30-10-08 01:04

אז תוכל 5 פרוסות לחם מלא בבוקר עם חמאת בטנים ככה לא תהיה רעב

Holy_Templar 30-10-08 07:08

ציטוט:

פורסם במקור על ידי cookie (הודעה 686760)
איזו שיבולת שועל אתם קונים?
כי אני קונה כזאתי שצריך לבשל ואז זה יוצא מגעיל
לפני כמה ימים קניתי כזאתי באריזות שאפשר פשוט למלאות חלב חם וזה מוכן תוך 3 דקות אבל זה יוצא די יקר,3 ש"ח לשקית של 37 גרם(זה בא עם טעמים,תוספות של פירות) :(
עכשיו איזו שיבולת שועל אני קונה כדי שהיא תיהיה יחסית זולה וגם להכנה מהירה ז"א ע"י מילוי חלב חם וזהו?

חח תודה מראש

אני קונה שיבולת שועל של "מיה" טחון דק דק + סובין בפנים ... יוצא פצצה כאשר שמים חלב ושוקו :)

500 גרם 7 שקל - 14 שקל לקילו . (בשוק דרך אגב 7 שקל לקילו)

ממלא לך כוס חלב שם בפנים 125-200 גרם + 2 כפיות שוקו .

אחלה דבר

OmriF 30-10-08 16:40

8 שח לקילו בחנות תבלינים.
אני קניתי חצי קילו גרוס וחצי קילו דק וערבבתי בינהם וזה יוצא טעים :)

blackbimer 30-10-08 18:02

אני מוסיף שם קצת קורנפלקס אי אפשר לאכול אתזה וכמובן גם כפית דבש


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:52.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ