![]() |
שאלה בקשר לשיבולת שועל ..
יש לי כמה שאלות תודה רבה למי שעונה לי למה זה ממש חשוב !!
אני רואה כל הזמן כל מי שמתאמן וזה אומר שזה טוב במה זה טוב אם תוכלו להסביר לי? כאילו מה הערך שזה טוב בו, כאילו יש הרבה חלבון פחמימות ? וכמה בערך עולה קילו של ש"ש ?? ועוד שאלה כמה אני אמור לאכול ביום כמה גרם ? ולפני או אחרי אימון ? תודה רבה למי שעונה לי תשובה מלאה.. |
פשוט היא זולה ויש לה ערכים טובים, זהו.
אני קונה את השקיות האלה של חברת "נאמן" שזה 500 גרם שקית וזה יוצא איזה 14 שקל לשקית. |
מאכל עשיר בפחמימות איכותיות(מורכבות) וזול.
גש לחנות תבלינים וקנה על משקל עולה 8-10 ש"ח קילוגרם. |
אם כבר ש"ש אז יש לי כמה שאלות :)
1. לבשל ש"ש כל בוקר שורף לי זמן. אפשר לבשל כמות לחצי שבוע כל פעם? אם כן, אז את הש"ש המבושלת צריך לשמור במקרר או מחוצה לו (אני מבשל בלי חלב)? 2. אפשר לקנות כמות רצינית של ש"ש ולשמור במזווה במקום לקנות כל פעם? זה לא מתקלקל נכון? |
לא עניתם לי על הכל מה אתם לא יודעים לקרוא?
כמה גרם אני אמור לאכול ביום ???????????????? |
ציטוט:
|
יודעים לקרוא יא חתיכת חרא קטן שלא מודע למעמד ולא מכבד את המקום שהוא נמצא בו.
|
ציטוט:
מזה "אתם לא יודעים לקרוא" יא חתיכת חרא קטן(כמו מי שמעליי כבר אמר:)) ?!מה אנחנו חייבים לך משהו?! תבקש יפה תקבל תשובות.... |
ציטוט:
בתאבון. פעם הבאה תדבר יפה :thumbdown: |
ציטוט:
מי יענה לך על שאלה כזאת מפגרת?! |
כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:13. |
מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ