ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   באמת יותר חסכוני? גיינרvs גיינר ביתי (https://israelbody.com/showthread.php?t=37956)

blackbimer 27-07-08 20:36

באמת יותר חסכוני? גיינרvs גיינר ביתי
 
חח כן אני יודע שהכותרת דרמטית אבל אחרי שדפקתי גיינר בחודש
החלטתי ללכת להביא שיבולת שועל ולקנות חלבון

השבולת שועל עולה לי 15 ש"ח ל500 גרם...
זה אומר ש5מנות זה נגמר אפילו פחות כי צריך 150 גרם למנה...

קיצר כל שבוע חבילה חדשה שזה יותא גם עו60 ש"ח בחודש ביחד עם החלבון אני לא יודע
כבר אם זה כזה משתלם...

משהו פה עשה לפניי חישוב יותר מעמיק..?
כי אם ההבדלים יהו כאלה זניחים אז עדיף כבר להתפנק של שייק שוקו /בננה/וניל וכאלה....
תודה

Bono 27-07-08 20:37

תקנה בחנות... אל תקנה בסופר עם אריזה
בחנויות שמוכרים בד"כ תבלינים ופירות יבשים הש"ש עולה 8 שקל לקילו (+-)

blackbimer 27-07-08 20:52

אהה אתה רציני?? זה הבדל עצום אם ככה זה בטוח יותר חסכוני...צריך לבדוק את זה

superguitar 27-07-08 20:54

חחח עובדים בסופרים האלה על אנשים בעיניים
טוב בוא לא נהיה תמימים עובדים עלינו בכל מקום

Bono 27-07-08 21:28

ציטוט:

פורסם במקור על ידי blackbimer (הודעה 595407)
אהה אתה רציני?? זה הבדל עצום אם ככה זה בטוח יותר חסכוני...צריך לבדוק את זה

כן, לך לאיזה חנות של תבלינים, של פירות יבשים.. שם גם הרבה יותר זול התמרים מאשר בסופר...

joker1 27-07-08 21:35

אני קונה מאיזה חנות רוסית ב- 7 שקל ל- 500 גרם ש"ש.
תמרים אני קונה בשוק(אשדוד) כל יום רביעי.

ראיתי בסופר יוצא שמה 36 ש"ח לקילו תמרים ובשוק 30 לקילו תמרים ובשוק הרבה יותר איכותיים.

Bono 27-07-08 21:38

^ פה (ר"ג ) אמא שלי קונה תמרים 22 שקל לקילו (הגדולים )
וש"ש ב8 שקל לקילו
לא מאותה חנות.


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:59.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ