![]() |
אבקות חלבון של אופטימום
http://www.israelbody.org/Index.asp?...ryID=89&Page=1
לכמה זמן היא תספיק לי? {כמה מנות הכגשה יש בכל השק נגיד ואני לוקח טעם וניל אגב מה יותר משתלם לקנות את זה או לקנות כבר בהפרש של זמן כבר 2 "חבלילות רגילות של ה2.3??? תודה |
יש בסביבות ה-144 מנות הגשה,נניח ואתה מתאמן 4 פעמים בשבוע ולוקח רק אחרי אימון אז אתה יכול לעשות חשבון זה יספיק לך ל-9 חודשים.
עדיף לקנות את השק מפני שבשני דליים יש 4.6 ק"ג,לעומת זאת בשק 4.7 ק"ג מחיר דלי 350 ש"ח מחיר שק 630 ש"ח אז יוצא לך יותר כמות פחות מחיר ויש לך תוקף של כמה שנים טובות,לך על השק. |
באתר רשום שהשק עולה 600 ולא 630
|
ציטוט:
|
ציטוט:
|
כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:16. |
מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ