![]() |
שקים או קופסא ?
:huh: אחים שלי
ראיתי ותיקם שאומרים שהם קונים שקים (למשל של 4.7) ,אני לא כל כך רואה איך זה כדאי . למשל שק עולה 599 של 4.7 כלומר = 127.44 לק"ג , עכשיו בקופסא רגילה יש 3 ק"ג ,אז 127.44 * 3 = 382.3 שזה יותר יקר מקופסא ... יש גם את הנוחות והמקום שצריך בשביל זה ... מישהו יסביר לי ?! |
אחי בקופסא יש 2.3 קילו אין דבר כזה 3 קילו..וואלה עדיף שק לפי דעתי..
כפול 2.3 127.44 =293.112 ונגיד את קונה שק ישראלי ברדי אז חלבון של אותה החברה עולה 350 אז אתה מרוויח |
קבל אחי 3 קג :
Champion Mass צמפיון מאס - 3 ק"ג השאלה המתבקשת עם השקים הם מאותם "חברות טובות" ? כלומר ברמת החלבון או הגיינר ? |
ציטוט:
|
ציטוט:
CHAMPION MASS צמפיון מאס - 3 ק"ג - אם אתה קונה בשק אתה חוסך 60 שקל ומקבל עוד 100 גרם ולא לדבר על משלוח שעולה גם כסף שאתה חוסך |
האבקה שאתה מדבר עליה של צ'מפיון זה גיינר ( ה3 קילו ) ואין אותה בשק.... מה שאתה התכוונת זה לגבי החלבון בקופסה לעומת החלבון בשק.
חלבון בקופסה שזה 2.3 קילו עולה 350 שקל וחלבון בשק שזה 4.7 קילו (x 2 ועוד 100 גרם ) עולה משהו כמו 630 שקל... ככה שזה יוצא חיסכון של 70 שקל בערך ועוד 100 גרם.... בתכלס השאלה מה התדירות שאתה לוקח סקופ חלבון... אם זה 3 פעמים בשבוע אז מספיק לך קופסה לחצי שנה... אם זה 2 סקופים ביום אז עדיף שק ...... |
היי!רגע לפני שאתה מספיק להתבלבל . נסה לקרוא את הכתבה באתר בנושא חלבון ואבקות לעלייה במסה - וכיצד אפשר לבחור בינהם.במקביל, אתה יכול לפנות אליי במייל או לאחד הניציגים שלנו בטלפון של הרשת. נשמח לעזור.תרגיש חופשי, ושיהיה רק בהצלחה!
|
כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:02. |
מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ