![]() |
אבקת חלבון 100% whey
http://www.israelbody.org/Index.asp?...&ArticleID=139
זו האבקה שאני מדבר עליה רציתי לשאול אם ניתן להשיג אותה באריזת חיסכון... ועל איזה טעם הייתם ממליצים אני שמעתי שקרם עוגיות פצצה :sbb4: |
יש את אותה האבקה בשק
|
יש בשק, וכן זאת האבקה הכי טעימה שטעמתי עם מים..
עם חלב אמור להיות גן עדן.. בכול מקרה היו כמה שאמרו שהצמפיון בננה,קרם עוגיות יותר טעים אני ינסה בהזדמנות. |
ציטוט:
|
תודה חברה עכשיו מתעוררות לי שוב 2 שאלות
1) כמה עולה אזירת חיסכון אוו מהם בדלי המחירים בין אריזת חיסכון לבין האריזה של ה 2.5 קילו 2) אילו מהטעמים הבאים הכי מומלצים לדעתכם(רק אילו שהתנסו בבקשה) שוקו/תות/וניל/ושוקולד מרשמלו תודה אחים שלי! |
ציטוט:
|
ציטוט:
1:שוקולד מרשמלו. 2:שוקו/תות, הרוב מעדיפים שוקו מבין השניים. 3:וניל. |
ציטוט:
|
ציטוט:
|
אנשים לא מבינים שאף בנאדם אחר לא יכול לומר להם מה יהיה להם טעים יותר.
פוסטים שלמים על איזה טעם הכי טוב בחברה הזאת ובחברה ההיא, פאקינג צאו מהסרט אנשים. *לא מופנה כנגד פותח הפוסט, סתם שחרור קיטור נדרש* :) |
ציטוט:
|
אחים שלי לא עניתם לי על הגורם המכריע מה הבדלי/הפרשי המחירים בין אריזת החיסכון לבין האבקה של ה 2.3 קילו לראות אם זה באמת משתלם תודה למי שיגיב זה חשוב לי!!... ואם מישו יכול להגיד לי לאיזו תקופה ה2.3 תחזיק ולאיזה תקופה האריזת חיסכון תחזיק אני יודה לו מאוד (בהנחה שאני לוקח 2 מנות ביום)
תודה לעוזרים! |
אני לוקח כמעט כול יום 2 סקופים, וזה מספיק לי ל45 יום כלומר כמעט חודשיים - אני מדבר על הדלי של 2.3 קילו... השק של ה4.7 קילו אמור להחזיק 4 חודשיים בערך.
|
בדלי של האופטימום יש בממוצע 75 מנות הגשה, משתנה במעט לפי הטעם הספציפי.
חלק את מספר מנות ההגשה במספר המנות היומיות בהן אתה מתכוון להשתמש, ותקבל את מספר ימי השימוש הצפויים לך עם האבקה, דהיינו שתי מנות כל יום יהיו 37-38 ימי שימוש. שק הינו כפול בדיוק במימדיו בהשוואה לדלי, 10 ליברות במקום 5. השק עולה 599 ש"ח, משמע יוצא לך כמו לקנות שני דלאים ב-299 וחצי כ"א. |
[quote=יותם טלר]בדלי של האופטימום יש בממוצע 75 מנות הגשה, משתנה במעט לפי הטעם הספציפי.
חלק את מספר מנות ההגשה במספר המנות היומיות בהן אתה מתכוון להשתמש, ותקבל את מספר ימי השימוש הצפויים לך עם האבקה, דהיינו שתי מנות כל יום יהיו 37-38 ימי שימוש. שק הינו כפול בדיוק במימדיו בהשוואה לדלי, 10 ליברות במקום 5. השק עולה 599 ש"ח, משמע יוצא לך כמו לקנות שני דלאים ב-299 וחצי כ"א.[/quote] אז האריזת חיסכון משתלמת היא חוסכת משו כמו 100 שקלים כי ה 2.3 קילו עולה 349 שקל... תודה אנשים טובים על העזרה! |
כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:00. |
מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ