ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   אחת ולתמיד (https://israelbody.com/showthread.php?t=18083)

Devilx 30-08-07 13:29

אחת ולתמיד
 
ממומלץ לקחת אבקת חלבון אחרי אימון בהנחה שאני משתדל ליזון חלבון בצורה טבעית דרך מאכלים שמכילם חלבונים?

Kachok 30-08-07 13:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Devilx
ממומלץ לקחת אבקת חלבון אחרי אימון בהנחה שאני משתדל ליזון חלבון בצורה טבעית דרך מאכלים שמכילם חלבונים?


ואבקה זה לא טבעי?
אבקה זה טבעי בדיוק כמו שאר האוכל בתפריט שלך
אתה חושב שגם קוטג' צומח על העצים? כמעט כל האוכל שלנו עובר עיבוד כלשהו .

וכן שייק אחרי אימון זה אחלה כי הוא נספג מצויין , וגם זה פשוט נוח מלאכול טונה מקופסה כמו מניאק , וגם לחלבון מי גבינה יש אפשקט גליקמי (ככה רושמים את זה?)

קיצר יש לזה רק יתרנות , גם מהאספקט הכלכלי

P-a-n-1-c 30-08-07 13:42

מהאספקט הכלכלי אין לזה יתרון

Kachok 30-08-07 13:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
מהאספקט הכלכלי אין לזה יתרון

מנת חלבון יוצאת יותר זול מקופסת קוטג' או טונה
למרות שעם ההתייקרות יכול להיות זה השתנה :(

P-a-n-1-c 30-08-07 13:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Kachok
מנת חלבון יוצאת יותר זול מקופסת קוטג' או טונה
למרות שעם ההתייקרות יכול להיות זה השתנה :(

קופסאת טונה עולה לכל היותר 4 שקלים [יש מקומות שפחות].
תכפיל ותראה שיוצא יותר משתלם

slim shady 30-08-07 13:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Kachok
ואבקה זה לא טבעי?
אבקה זה טבעי בדיוק כמו שאר האוכל בתפריט שלך
אתה חושב שגם קוטג' צומח על העצים? כמעט כל האוכל שלנו עובר עיבוד כלשהו .

וכן שייק אחרי אימון זה אחלה כי הוא נספג מצויין , וגם זה פשוט נוח מלאכול טונה מקופסה כמו מניאק , וגם לחלבון מי גבינה יש אפשקט גליקמי (ככה רושמים את זה?)

קיצר יש לזה רק יתרנות , גם מהאספקט הכלכלי

אני אוכל טונה אחרי אימון... אתה קורא לי מניאק?:mad:

Kachok 30-08-07 13:49

ציטוט:

פורסם במקור על ידי slim shady
אני אוכל טונה אחרי אימון... אתה קורא לי מניאק?:mad:



:):):):)

you wanna take it outside?
LOL

zav 30-08-07 14:30

זה עניין של נוחות בלבד..
זה כמו שאתה לא אומר "אני לא אוכל קוטג' כי זה יקר אז אני אוכל רק טונה", ככה תתיחס גם לאבקה (מה גם שזה לא ממש יקר יחסית). כשיש לך הבדל של שקל-שניים בין טונה לקוטג' זה לא אכפת אבל כשזה מגיע לאבקה כן?!

trx--->sus 30-08-07 15:54

ציטוט:

פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
קופסאת טונה עולה לכל היותר 4 שקלים [יש מקומות שפחות].
תכפיל ותראה שיוצא יותר משתלם

איפה פחות אחי תן כתובת אני יקנה כמויות מסחריות

עבו 30-08-07 16:07

בשביל הבדל של שקל לפה שקל לשם עדיף אבקה שאתה נהנה מהטעם ומוצא לה כל מיני שימושים אחרים גם (מתכונים, דייסות וכו'.....)

דימי עדיין אני לא שוכח תמתכון שלך.. יש לי אספקה של תענוג במקרר...

tomerA 30-08-07 16:44

חוץ מי זה שעוד מקור לחלבון
אתה יכול לאכול גם טונה וגם אבקת חלבון

P-a-n-1-c 30-08-07 17:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי עבו
בשביל הבדל של שקל לפה שקל לשם עדיף אבקה שאתה נהנה מהטעם ומוצא לה כל מיני שימושים אחרים גם (מתכונים, דייסות וכו'.....)

דימי עדיין אני לא שוכח תמתכון שלך.. יש לי אספקה של תענוג במקרר...

נו ולא אדיר?

ומי ששאל - אני קונה ברשת "זול פה" יש שם מארזים של 4 טונות ב15.70 ויש גם מקומות שמוכרים ב3 ב11 אבל זה טונה לא משהו כי יש בה רק 18 גרם חלבון ל100 גרם.

Sugarzaza 30-08-07 17:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
נו ולא אדיר?

ומי ששאל - אני קונה ברשת "זול פה" יש שם מארזים של 4 טונות ב15.70 ויש גם מקומות שמוכרים ב3 ב11 אבל זה טונה לא משהו כי יש בה רק 18 גרם חלבון ל100 גרם.

כן... בגלל זה היא לא משהו... :closedeyes:

barak 30-08-07 17:27

ציטוט:

פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
נו ולא אדיר?

ומי ששאל - אני קונה ברשת "זול פה" יש שם מארזים של 4 טונות ב15.70 ויש גם מקומות שמוכרים ב3 ב11 אבל זה טונה לא משהו כי יש בה רק 18 גרם חלבון ל100 גרם.

אני קונה באלף בבארות יצחק, 3 ב-11 טונה של ויליגר, 28 ג' חלבון למאה ג'.
דרך אגב, אפשר את המתכון על ה"תענוג" הזה שלך?

Devilx 30-08-07 22:07

אז אם למשל אני אח קופסת טונה אחרי האימון זה יעשה את העבודה כמו אבקה?

Moshe 30-08-07 22:10

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Devilx
אז אם למשל אני אח קופסת טונה אחרי האימון זה יעשה את העבודה כמו אבקה?

היא תעבוד שעה כן שעה לא , צריך להקפיד על הזמנים

Devilx 30-08-07 22:13

בוא נאמר שקניתי אבקת חלבון-כמה אני צריך לקחת מיד אחרי אימון? אני שמעתי שיש מין נוסחא שקשורה למשקל הגוף.

F][_aMe 30-08-07 22:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי zav
זה עניין של נוחות בלבד..
זה כמו שאתה לא אומר "אני לא אוכל קוטג' כי זה יקר אז אני אוכל רק טונה", ככה תתיחס גם לאבקה (מה גם שזה לא ממש יקר יחסית). כשיש לך הבדל של שקל-שניים בין טונה לקוטג' זה לא אכפת אבל כשזה מגיע לאבקה כן?!

לצערי ההורים שלי אטומים ולא מסכימים לקנות לי, לכן אני יצטרך לחסוך בעצמי...
הורים זו כזו מעמסה :closedeyes: .

תשובה לתגובה מעליי:
מתחת למשקל 85 ק"ג - מנה אחת. מעל למשקל 85 ק"ג 2 מנות.

עבו 30-08-07 23:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי barak
אני קונה באלף בבארות יצחק, 3 ב-11 טונה של ויליגר, 28 ג' חלבון למאה ג'.
דרך אגב, אפשר את המתכון על ה"תענוג" הזה שלך?

כמו שאתה מכין דייסה רגילה עם אבקה (אבקה, ש"ש, חלב) רק תוסיף לזה מעדן תענוג (מומלץ המוקה מחר אני אנסה את הוניל) כנראה קצת פחות חלב שתמלא קערה ותתנג איך אומרים :)

תן לו בקרדיט

עריכה: בואנה יגנובים תקנו תטונה של שופרסל.. מארז של 4 ב14 שקל הכי זול ממה שראיתי שמציעים פה אנשים... ידעתי שזה זול מהשאר אבל לא ככה
גם 27.6 חלבון ל100 גרם

ברקסדייל 30-08-07 23:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Kachok
:):):):)

you wanna take it outside?
LOL

I want'


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:32.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ