![]() |
מחירי החלבון עולים..
|
טוב נו...
תמיד אפשר לאכול עוד טונה |
:(
ציטוט:
|
פייייייייייי מ300 ל350 זה עלייה ענקית
דבר כל כך מפגר בגלל שיש מחסור בפרות אז המחירים עלו שפשוט ישחטו פחות פרות |
מזל שקניתי 2 שקים של אופטימום לפני חודש,יש לי את החצי שנה של שקט.
|
לא מספיק המחירים בארץ מובקעים, עכשיו גם מעלים אותם ?
|
נשמע דבילי מפוקפק ולא אמין..
נראה כאילו מנסים לעשות עלינו עוד כסף..(פשוט ככה זה נראה). |
יא אללה איזה שטויות זה ...
דווקא כשאני רוצה לקנות אופטימום פתאום עלה ב50 שקל מה זההה יש מצב זה יחזור ? |
זה לא שטויות גם אני חשבתי שסתם מנסים לעשות עלינו קופה אבל ראיתי שגם באתרים בחול המחירים עלו בין 6-10 דולר ל 2.3 קילו חלבון פשוט קטע מבאס:dry:
|
נראה לי אני עובר לטונה
אין ברירה תוספים כבר עסק לא משתלם :dry: עדיף כבר להשקיע את הכסף בדברים אחרים.
|
שוד לאור היום..
|
מצב מעצבן
שימו לב לקישורים שיש בכתבה, קישורים לאתרים בחו"ל שמדווחים על הבעיה.
http://www.israelbody.org/Index.asp?...CategoryID=191 ראשית, יש להבין את הסיבה לעליית המחירים. מחסור בחלב ומחסור בתבואה המשמשת כמזון לבקר. אם תשימו לב, גל ההתייקרות הוא עולמי, החל במוצרי החלב הבסיסים. כמו חלב, גבינות וכדומה והגיע גם לתוספי המזון המכילים חלבון. ככל שריכוז החלבון גבוה יותר כך המחיר יקר יותר. חלבון מי הגבינה נסחר בבורסת הסחורות בדומה לחומרי גלם אחרים (נפט...). סתם מידע מעצבן- קופסת קוטג' 3% יכולה להגיע ל 7.5 ש"ח זה מטורף. אבל זה העולם. קניית אבקת חלבון בחו"ל כולל המשלוח יכולה אף לעבור את המחיר של האבקה בארץ, ככה שפה המחירים עדיין לא כאלו יקרים כמו שרבים חושבים. לכן, הבאנו באתר את המוצר של OPTIMUM. הקלאסיק ווי הוותיק שהביא בעבר את OPTIMUM לכותרות. http://www.israelbody.org/Index.asp?...&CategoryID=89 מעבר לכך, יש את החלבון המעולה של נייצ'ר בסט- פרפקט ווי. http://www.israelbody.org/Index.asp?...&ArticleID=404 במקביל, האבקות שמחירן עלה, כרגע מתוגמלות גם בשייקר מקצועי מתנה מתאמנו, ככה שהעלייה במחיר שוות ערך ל 20-25 ש"ח בלבד (מנת שווארמה שגם ככה אתם לא אוכלים :-) או בצורה אחרת התייקרות מינורית של 33 אגורות למנה חלבון. |
גיל,יש מצב שהמחירים ירדו בשנה הקרובה?
|
יש מצב כזה. הכל תלוי בשוק האמריקאי ועוד מיליארד סינים מעצבנים.
אבל מה הלחץ? שק חלבון אופטימום. עשר ליברות עולה 600 ש"ח. זאת אומרת שאם תחלק לשתיים זה שווה ערך ל 5 ליברות שוות ל 300 ש"ח. כמו המחיר שכולם רגילים אליו חוץ מזה, לא קנית אבקה לפני יומיים בחנות ? :-) |
כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:18. |
מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ