ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   שרירי הכתף לא מגורים... :/ (https://israelbody.com/showthread.php?t=9662)

שריר בראש 08-05-07 22:44

שרירי הכתף לא מגורים... :/

אז ככה .... אני תמיד עבדתי שלושה תרג' לכתף.... 3*12 בכולם .
[רוב הפעמים מגיעה לכשל ויוצא שבאחרון אני עושה 11 ומת... P: ]

בקיצר אני לא מרגיש גירוי לכתף אז התחלתי לעשות דאבל סט לכתף ולהוריד את המינון רק לדאבל סט בכתף [כלומר שתי תרג' רצופים וזהו... אבל עדיין אני לא מרגיש גירוי לשריר... אולי יש לכם רעיון לאיזה סוג של אימון עליי לעשות כדי לגרות אותו... שיהיה תפוס כמו שצריך... איזה דומוס רציני יום אחרי.. :)]

הדאבל סט שאני עושה בכתפיים הוא :

הרמת מוט לחזה בישיבה ואז מייד יושב על כיסא כשאני מכופף ומרחיק את הידיים לצדדים עם דאמבלים.

ככה שלושה סטים.

אשמח להמלצות :)

YNZ 08-05-07 23:50

מה זה גירוי .. תעלה משקל יהי יותר גירוי ... אם אתה מדבר על פאמפ וכאלה ..
לא כולם מקבלים פאמפ במיוחד בכתפיים ובגב .. אבל בעיקרון תגוון בתרגילים ותראה איפה אתה מרגיש שעובד עליך יותר טוב נגיד דחיקה עם משקולות תשנה למוט או הרחקות לצדדים במקום עם משקולות תעשה עם כבל דברים כאלו ..

ran_z 09-05-07 01:25

אתה צריך להעלות את תוכנית האימון ולנסות לראות מה שם לא בסדר ולא בהכרח בתרגילים לכתפיים עצמם.
כתפיים זה שריר שעובד כמעט בכל תרגיל לפלג גוף עליון, עם כתף קדמית, תיכונה ואחורית.
במידה ואתה עובד נכון, כבד ומורכב לחזה ולגב, לא צריכה להיות בעיה בהתפתחות הכתפיים בגבול הגנטיקה, ולא בהכרח לחפש את הזיליון סטים המובדדים לכתפיים כאשם.

Bodybuilder 09-05-07 08:36

תעלה משקל ותנסה לעשות כמה שיותר חזרות ! תקבל גירוי ועוד איך תקבלל !
נגיד תקח משקולת כזאת שאתה יכול לעשות איתה רק 6-7 פעמים,תעשה את ה 6-7 ותפליץ אותה עוד 3-4 פעמים,תראה איזה פאמפ וכאב אתה מקבל ! + אתה יכול לקחת משקל קטן ולדפוק איתו 15-20 חזרות,גם תקבל פאמפ רציני !

IGOR 09-05-07 08:58

מן הסתם אתה צריך להעלות במשקל.היה לי ככה בבטן.אבל אחרי ששמתי משקל על החזה של 15 קילו,הבטן שלי יותר מגורת "_"

אליאב קרייסלר 09-05-07 10:03

חוץ מכתף קדמית אחרי אימוני חזה , ולפעמים כתף אחורית אחרי אימון גב חזק מאוד ,
בחיים שלי לא הרגשתי את הכתף הלטרלית תפוסה חחחחח

Leo 09-05-07 11:07

הביצוע דיי קריטי ,
תתכופף טיפה קדימה ותקשית את הגב כמו שאתה עושה בסקווט נגיד אבל פחות מוגזם שאם הידייםיהיו תלוייות למטה הדאמבלים יהיו בידיוק מול המותניים ולא בצידיהם.

האחיזה , אתה מתחיל את התרגיל שהמשקולות של הדאמבל פונות לצדדים , ומסיים אותו כשהמשקולות פונות למטה ולמעלה במין זווית של 45 מעלות ז"א אתה מסובב את הצד של האצבע הקטנה ביד ( אל יודע איך קוראים לה) טיפה למעלה במהלך התרגיל.

דבר שני , תתרכז במרפק שלך , האם יש תנועה מספיק גדולה בין המרפק לכתף ( האם היא נפתחת מספיק) כי יש כאלה שעושים את זה יותר עם היד שלהם מהכתף וזה צ'יט.
צ'יט שלא מעירים עליו בכלל.

כמו כן תדאג שמהשקולת בסוף החזרה תהייה כולה מעל הראש שלך , ובית השחי\היד העליונה בזווית של יותר מ90 מעלות.
ותעצור לחצי שנייה את המשקולת למעלה , כשאתה מוריד את המשקולת , תחזור לחלק החיובי בערך ב3\4 הדרך ולא כשהידיים כבר לגמרי למטה.

אם אתשה את הביצוע הזה כמו שצריך תרגיש את הכתפיים.

שריר בראש 09-05-07 13:19

תודה על התגובות... :) !

אתם אנשים טובים... D:

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:21.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ