ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פורום אימוני כוח (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=17)
-   -   סקוואט 185kg על משקל גוף 69 (https://israelbody.com/showthread.php?t=70029)

Sugarzaza 10-02-11 00:15

מה אתה חושב שקורה ברגע שמרפים את ההאמס בסקוואט, מבחינת פיזיולוגית לתועלת מהאימון ולמפרק הברך.

SmokingSnake 10-02-11 00:19

יש סיבות למה אנשים מגיעים ass to grass... גם בסנאץ' עם משקל כבד התחת משפשף ת'רצפה
זה לא אומר שהבנאדם ימות או שתתפוצץ לו הברך, הגוף האנושי לא חלש כמו שאנשים חושבים...

בילדרים שעושים שישית טווח תנועה עם 90 קילו ל3 סטים של 20 פוגעים בברך שלהם הרבה יותר מדיפ סקוואטרים

subzero1122 10-02-11 00:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי sugarzaza (הודעה 1061420)
אף אחד מהמוחות המדהימים של הפורום לא מבין את הבעיה בסקוואט הזה?

על איזה מהם אתה מדבר?
ותפסיק עם הדיבור הציני הזה כי אתה מביא לי תסעיף, אתה יכול להמשיך ללקק לחברים הלאטחים שך גם לא בפומבי.

ונחש, הייבאר כן בעייתי לברך בטווח הארוך רוב המקרים, זה לא נתון לויכוח.

moo 10-02-11 00:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי smokingsnake (הודעה 1061438)
יש סיבות למה אנשים מגיעים ass to grass... גם בסנאץ' עם משקל כבד התחת משפשף ת'רצפה
זה לא אומר שהבנאדם ימות או שתתפוצץ לו הברך, הגוף האנושי לא חלש כמו שאנשים חושבים...

בילדרים שעושים שישית טווח תנועה עם 90 קילו ל3 סטים של 20 פוגעים בברך שלהם הרבה יותר מדיפ סקוואטרים

לא צריך לעבוד ככה זה הכל
מי שמרים אולימפי ורק ככה הוא יכול לקבוע שיאים שיעבוד ככה
אבל באונס מהברכיים למתאמן שלא מתחרה מיותר לחלוטין

אנדרוליזם 10-02-11 00:24

ציטוט:

פורסם במקור על ידי sugarzaza (הודעה 1061437)
מה אתה חושב שקורה ברגע שמרפים את ההאמס בסקוואט, מבחינת פיזיולוגית לתועלת מהאימון ולמפרק הברך.

כן, הברך מתפוצצת.
אני לא מקנא בפט מנדס, הוא בטוח יצטער על זה שהוא ירד עם 800 ליברות לריצפה.

Sugarzaza 10-02-11 00:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי smokingsnake (הודעה 1061438)

וואלה. בטוח? בדקת עומס בכל המצבים שאתה אומר את זה? חשבת לעומק לרגע למה אנשים דופקים את הברכיים בסקוואט של רבעים ומה הקשר למתח בהאמס? קלטת שאני לאטח על שחבל???

שימי, אתה תותח.

קפטן שלד 10-02-11 00:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Sugarzaza (הודעה 1061420)
אף אחד מהמוחות המדהימים של הפורום לא מבין את הבעיה בסקוואט הזה?

אני מבין! אבל אני חושב שזה מגניב שהוא יורד עם התחת עד הרצפה ואני ממש לא דואג לבריאות שלו :shok1:

לעומת זאת מר מצטט, האם תואיל בבקשה ללקק את שאריות הקקי שנשארו לעלקסיי? צה צה צה צה צה?

אנדרוליזם 10-02-11 00:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי קפטן שלד (הודעה 1061444)
אני מבין! אבל אני חושב שזה מגניב שהוא יורד עם התחת עד הרצפה ואני ממש לא דואג לבריאות שלו :shok1:

לעומת זאת מר מצטט, האם תואיל בבקשה ללקק את שאריות הקקי שנשארו לעלקסיי? צה צה צה צה צה?

אחי, אני מעדיף לראות סקוואטים מעל למקביל מאשר דיפים כאלה.

קפטן שלד 10-02-11 00:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אנדרוליזם (הודעה 1061445)
אחי, אני מעדיף לראות סקוואטים מעל למקביל מאשר דיפים כאלה.

למה אחי? אני חושב שזה ממש מגניב! אתה קורא לי פאשיסט? אולי סוציאליסט? אולי קפה ועוגה?????:unsure:

אנדרוליזם 10-02-11 00:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי קפטן שלד (הודעה 1061446)
למה אחי? אני חושב שזה ממש מגניב! אתה קורא לי פאשיסט? אולי סוציאליסט? אולי קפה ועוגה?????:unsure:

אחי שמעתי זו דיאטה חדשנית, אני מחפש מידע כבר כמה ימים!!1

Sugarzaza 10-02-11 00:37

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אנדרוליזם (הודעה 1061447)

אני חושב שלפני זה, הגיע הזמן לקרוא את הספר.

אנדרוליזם 10-02-11 00:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Sugarzaza (הודעה 1061449)
אני חושב שלפני זה, הגיע הזמן לקרוא את הספר.

אפשר מידע????????????????????????

קפטן שלד 10-02-11 00:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אנדרוליזם (הודעה 1061447)

אני מציע שתשאל בפורום אחר, יש להם המון מידע על דיאטות! למשל, מקים הפורום ההוא התנסה בכל דיאטה אפשרית והוא עדיין שמן :confused::confused::confused:

אחד המנהלים למשל ביצע במשך חצי שנה סקבט מעל מקביל(אסור לומר סקבט! הכוונה היא סקוואט כמובן) , סיים את SS וחיטב כי צבר שומן במותניים :eek::eek::eek: בטח גם הוא ישמח לתת ייעוץ לדיאטות.

למזלם עלקסיי עוד איכשהו מחפה על השטויות שלהם :sweatdrop: עלקסיי :bow::bow:

טוב די להתלכלך, איפה המצטט? אני רוצה לשמוע את תגובתו!

עלקסיי אתה יודע שאני אוהב אותך :sweatdrop::sweatdrop::sweatdrop:

YYY 10-02-11 00:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Sugarzaza (הודעה 1061437)

מה קורה כשמצטט לוקח ציטוטים ומוציא אותם מהקשרם?:mellow::mellow::mellow:

קפטן שלד 10-02-11 00:42

אגב מצטט, "מבחינת פיזיולוגית לתועלת מהאימון ולמפרק הברך" אתה מוכן להסביר למה התכוונת? כי זה נשמע כמו חירבוש בישבוש קישקוש

אנדרוליזם 10-02-11 00:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי קפטן שלד (הודעה 1061453)
אני מציע שתשאל בפורום אחר, יש להם המון מידע על דיאטות! למשל, מקים הפורום ההוא התנסה בכל דיאטה אפשרית והוא עדיין שמן :confused::confused::confused:

אחד המנהלים למשל ביצע במשך חצי שנה סקבט מעל מקביל(אסור לומר סקבט! הכוונה היא סקוואט כמובן) , סיים את ss וחיטב כי צבר שומן במותניים :eek::eek::eek: בטח גם הוא ישמח לתת ייעוץ לדיאטות.

למזלם עלקסיי עוד איכשהו מחפה על השטויות שלהם :sweatdrop: עלקסיי :bow::bow:

טוב די להתלכלך, איפה המצטט? אני רוצה לשמוע את תגובתו!

עלקסיי אתה יודע שאני אוהב אותך :sweatdrop::sweatdrop::sweatdrop:

מה, לא ידעת שזה בכלל פורום פוליטיקה - דת ?

קפטן שלד 10-02-11 00:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אנדרוליזם (הודעה 1061457)
מה, לא ידעת שזה בכלל פורום פוליטיקה - דת ?

כפרה חדל הספמה, אני רוצה לשמוע מה המצטט רצה לומר :winked:

אנדרוליזם 10-02-11 00:44

אין לו מושג בכלל מה הוא רצה לומר.

Sugarzaza 10-02-11 00:48

ציטוט:

פורסם במקור על ידי קפטן שלד (הודעה 1061456)
אגב מצטט, "מבחינת פיזיולוגית לתועלת מהאימון ולמפרק הברך" אתה מוכן להסביר למה התכוונת? כי זה נשמע כמו חירבוש בישבוש קישקוש

מה ההשפעות של הרפיית ההאמס על התועלת מהאימון ועל מפרק הברך. מה לא ברור?

OverPower 10-02-11 00:48

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Sugarzaza (הודעה 1061437)

קודם כל אני לא רואה את האמס רפוי, הוא מתוח לאורך כל התנועה.

שנית כל מזתומרת "לתועלת האימון"? (ואם כבר מעניין אותי למה אתה חושב שמשקולנים עושים סקוואטים כאלה )

לגבי מפרק הברך ו"הנזק" שבאונס מהברכיים גורם , אתה מוזמן לקרוא תגובה של שיקו מהפורום השני :

פורסם במקור על ידי shikoLM צפה בהודעה
החומר היחיד שאני מכיר בנושא דווקא טוען שבכפיפה מלאה הכוח תגובה בין הירך לשוק מייצב את הברך ומוריד עומס מה ACL וה PCL בצורה משמעותית.
מה שכן יש עלייה מובהקת בעומס על MCL אבל מיכוון שהערכים שם נמוכים מלכתחילה זה די זניח.

באותו עמוד של התגובה הזאת יש גם את המחקר המלא אגב.

וסתם בנימה אישית, אני עושה סקוואטים כמו של הבחור הראשון (אולי קצת יותר עמוקים) כבר מעל שנתיים והפציעה היחידה שלא חוויתי בגוף היא בברכיים, בכלל לא הייתה לי שום פציעה מסקוואט, כנ''ל גם 90% מהקבוצה שלי.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:48.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ