ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   קרוספיט (https://israelbody.com/showthread.php?t=60060)

haim15 09-10-09 08:35

קרוספיט

בעקבות כך שהחלטתי לבצע כושר קרבי פעמיים בשבוע המליצו לי חבריי לפורום לבצע אימון קרוספיט פעמיים בשבוע, והחלטתי לבצע את המלצתם :d

ציוד: ספה,מוטות,פלטות (80 ק"ג)

האימון עצמו:
5 מתח
20 שכיבות שמיכה
35 סקוואט
40 כפיפות בטן

כמה שיותר סיבובים ב20 דק'
מנוחה בין סיבובים 2 דק' לכל היותר

בארבעה אימונים הראשונים אני עובד עם משקל גוף ולאחר מכן אני יוסיף גם חופשי.

Scylla 09-10-09 16:28

אם יש לך ציוד לא רואה למה לא להחליף את השכיבות שמיכה בבנץ'.

Max90kg 09-10-09 16:51

אני לא יודע על מה אתה מדבר אבל אני המלצתי על קרוספיט כתחליף לכושר הקרבי, כלומר, במקום לעבוד באימוני משקולות בנפרד ובכושר קרבי בנפרד פשוט לעשות קרוספיט. אם אתה לא פורש בשום מצב מכושר קרבי אז אל תעשה קרוספיט.

Dark_Muse 09-10-09 16:52

למה שלא יעשה קרוספיט? אם הוא עושה פעמיים בשבוע כושר קרבי, הוא יכול להכניס בשקט קרוספיט פעם-פעמיים בשבוע.

Max90kg 09-10-09 16:55

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dark_muse (הודעה 927629)
למה שלא יעשה קרוספיט? אם הוא עושה פעמיים בשבוע כושר קרבי, הוא יכול להכניס בשקט קרוספיט פעם-פעמיים בשבוע.

השאלה היא מה עושים בכושר קרבי כי אני לא יודע בדיוק מה עושים שם. אני מאריך שמכינים אותך שם לאירובי וכו ואם הוא עושה אירובי גם בקרוספיט וגם בכושר קרבי אז זה יותר מדי לא?

Dark_Muse 09-10-09 17:08

גם אם הוא יעשה אירובי, פעמיים בשבוע זה לא מספיק.

haim15 09-10-09 19:00

בכושר קרבי אנחנו עובדים על אירובי וגם אנאירובי (יחסית פחות) ובקרוספיט אני לא מתכנן לשלב אירובי...
רק אנאירובי רק בסגנון קרוספיט, סקיילה אני לא משלב בנץ' עכשיו כי אני רוצה להשתפר בשכיבות שמיכה קצת לאחר מס' אימונים אני ישנה את כל התוכנית כמעט לחופשי

Scylla 10-10-09 03:21

מה יתן לך להשתפר בשכיבות שמיכה?
בתור אחד שהיה בכושר גרוע אבל עם 80+ שכיבות שמיכה... זה לא נותן כלום. באמת שלא. אז בבר-אור תעשה עוד.. זה לא נותן כלום. אם תעשה בנץ' סבבה אתה תעשה שכיבות שמיכה סבירות ומעלה (סבירות במקרה הקיצוני) ותאמין לי שיהיה בסדר וזה שטויות. ריצה לעומת זאת... אכן חשוב ולדעת לרוץ עם משקלים וכו' וכו' וכו'.

DanielML 10-10-09 03:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי scylla (הודעה 927867)
בתור אחד שהיה בכושר גרוע אבל עם 80+ שכיבות שמיכה... זה לא נותן כלום. באמת שלא. אז בבר-אור תעשה עוד.. זה לא נותן כלום. אם תעשה בנץ' סבבה אתה תעשה שכיבות שמיכה סבירות ומעלה (סבירות במקרה הקיצוני) ותאמין לי שיהיה בסדר וזה שטויות. ריצה לעומת זאת... אכן חשוב ולדעת לרוץ עם משקלים וכו' וכו' וכו'.

צודק ..
גם ככה בר-אור זה כבר לא מדד

Scylla 10-10-09 05:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי danielml (הודעה 927868)
צודק ..
גם ככה בר-אור זה כבר לא מדד

וגם לא פקטור לקבלה ליח' מובחרת. להיפך אם אתה בכושר זוועה אבל לא נשבר זה מראה על עליונות מנטלית. לא שזאת סיבה לבוא בכושר רע...

haim15 11-10-09 00:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי scylla (הודעה 927867)

כן אחי אני מבין את הנקודה, אבל בקבוצה שלי אני בין החלשים בשכיבות שמיכה וזה דבר שדי מוריד מנטליות במהלך האימון למרות שכבר באימון הראשון המאמן אמר לי שהוא מרוצה ממני ובגלל זה חשבתי לעשות את זה. תגיד בנץ' בקרוספיט זה לא בעייתי? כאילו בקרוספיט אני הבנתי שעובדים בחזרות יחסית גבוהות ולעבוד בבנץ' עם הרבה חזרות זה מתכון מצויין לפציעה הלא כן?
או שלא הבנתי את עניין הקרוספיט היטב...

DanielML 11-10-09 00:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי haim15 (הודעה 928403)
כן אחי אני מבין את הנקודה, אבל בקבוצה שלי אני בין החלשים בשכיבות שמיכה וזה דבר שדי מוריד מנטליות במהלך האימון למרות שכבר באימון הראשון המאמן אמר לי שהוא מרוצה ממני ובגלל זה חשבתי לעשות את זה. תגיד בנץ' בקרוספיט זה לא בעייתי? כאילו בקרוספיט אני הבנתי שעובדים בחזרות יחסית גבוהות ולעבוד בבנץ' עם הרבה חזרות זה מתכון מצויין לפציעה הלא כן?
או שלא הבנתי את עניין הקרוספיט היטב...

בקרוספיט יש גם אימונים עם סקוואטים כבדים,דדליפטים לחזור נמוכות ופרסים.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:48.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ