ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   נוזלים וייבוש [שאלה] (https://israelbody.com/showthread.php?t=7677)

IRON-MASS 10-04-07 19:46

נוזלים וייבוש [שאלה]

על הנושא דובר רבות אך בכל זאת ברצוני לדעת תשובה מחברי הפורום כעת.

בעברי הייתי על אחוזי שומן גבוהים, מעל 20 אחוז. כיום אני כ13 אחוז.

את הירידה ביצעתי בכ3-4 חודשים, ירידה של כ13 ק"ג.

הירידה הייתה יחסית מהירה ואולי המראה הלא אסתטי בגוף הוא תואצה של שומן שעליי להוריד אך לדעתי הוא נוזלים, אולי בכלל עור עודף אך ברצוני לא לחשוב על האפשרות הזו.

מה ניתן לעשות על מנת להפטר מן הנוזלים בדרך טבעית? והאם יש אפשרות לדעת אם זהו עור עודף?

תודה חברים.:jockey:

IRON-MASS 10-04-07 21:04

Up
לא יתכן של30 הצפיות אין תשובה

trhetrhe 10-04-07 21:06

אתה עכשיו על 13% שומן ומה? לא הבנתי...יש עלייך עדיין שומן?

IRON-MASS 10-04-07 21:09

תודה לעונה הראשון זה קודם כל!:jockey:
בכל מצב "יש עליך" שומן.
אני ב13% ולא רואה בטן חטובה. המראה איננו אסתטי או חטוב בכלל...הבטן איננה שטוחה או שרירית.
אני חושב שהחוסר בחיטוב, במיוחד באזור התחתון של הבטן הוא הנוזלים ואולי עור עודף בנוסף לשומנים.

יש לציין שאני רואה חיטובים באזורים כמו הרגליים, הידיים והכתפיים.

DropDead 10-04-07 21:11

כי האזור בבטן הוא אזור שהשומן בו הרבה יותר עיקש
אני לא חושב שאלה נוזלים. אני חושב שנשאר לך קצת יותר שומן בבטן

IRON-MASS 10-04-07 21:12

חברים הסיבה שציינתי את הירידה באחוזי השומן...אני פשוט חושב שהירידה אולי הייתה מהירה ובגלל זה נוצר "עור עודף" אך זו דעתי בלבד.

Moshe 10-04-07 21:19

מה זה משנה נוזלים או לא
אתה לא יכול להיות בלי נוזלים 24/7/365
למה? , כי זה קטע של דילול גליקוגן וכדומה , ואם אתה בחיטוב ועושה תזונה דלת פחמימות(יחסית לא משהו מטורף גם 150-70 גרם פחמימה זה יחסית דל) , אתה יחסית מדולל ולכן אין זה נוזלים.
לדעתי פשוט אתה חושב שאתה ב13% או שאתה פשוט ירדת לא נקי וירדת בשריר ולכן יש שומן עדיין שלא ירד לדעתי 13 קילו ב3 חודש או אפילו ב4 זה יחסית מהר אך אם הכל היה לפי הספר ואתה עדיין לא מרוצה הייתי ממשיך בחיטוב

Vee 11-04-07 00:15

אל תדאג, הירידה שלך אמנם מרשימה אך עור עודף לא נגרם מירידה כזאת. אני רואה שלוש סיבות הגיוניות:
1. כמו שציינו מעליי, יש לך עוד שומן להוריד. 13% זה לא כלום.
2. שרירים רפויים מדי. ייתכן שבמהלך ה"דיאטת כאסח" שלך פירקת הרבה שריר, וכתוצאה הגוף שלך נראה לא אסתטי. שרירי בטן רפויים יכולים לגרום אפילו לכרס (גם על אחוז שומן נמוך). אולי הגיע הזמן לעלייה במאסה ?
3. כמו שאתה ציינת, אולי מדובר בנוזלים. תנסה להמנע מנתרן לתקופה מסויימת, ותראה איך זה משפיע עלייך. כמו כן קפאין ידוע כחומר שגורם לאיבוד נוזלים.
בהצלחה.

IRON-MASS 11-04-07 00:32

ידידי היקר, במהלך שנת האימונים(כוללת הפסקות)
מאסה- 5 חודשים
חיטוב - 3 חודשים
מאסה -4 חודשים בערך
חיטוב- בזמן האחרון
לא השתמשתי בתפריטים מתזונאים אך התאמנתי כראוי. יש לי ידע בנושא ואנשים שמבינים מהפורום שתומכים בי ועוזרים לי.
לכן לא ניתן לומר שהגיע זמן למאסה, כנראה שזהו באמת השומן.

gman 11-04-07 00:43

אמורים לראות את ה"קוביות" רק ב9% שומן לא? אם זה ככה אז די ברור למה אתה עוד לא רואה...

PoweRule 11-04-07 00:49

לאו דווקא ב-9, תלוי במסת השריר בבטן ובגנטיקה שלך ובעוד גורמים שאין לי מושג מה הם

IRON-MASS 11-04-07 13:38

איך ניתן להמנע מנתרן כאשר המזון ההכי נוח לאכילה בבוקר וארוחה לפני השינה הוא הקוטג'?...בשאר הארוחות אני אחליף את הגבינות השונות והפסטרמה לבשר הודו , טונה וביצים.

תודה לעונים.

DropDead 11-04-07 13:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי iron-mass
איך ניתן להמנע מנתרן כאשר המזון ההכי נוח לאכילה בבוקר וארוחה לפני השינה הוא הקוטג'?...בשאר הארוחות אני אחליף את הגבינות השונות והפסטרמה לבשר הודו , טונה וביצים.

תודה לעונים.

טונה מפוצצת בנתרן
אבל אני לא חושב שאתה צריך ייבוש ..
אני חשוב שלא חיטבת כמו שצריך כמו שהרבה אמרו פה בטח חלק גדול מהירידה הייתה שריר כי לא ידעת איך לחטב כמו שצריך אז או שתמשיך את החיטוב כמו שצריך ואז תעלה במסה (קרא מאמרים)
או שעכשיו תכנס למסה ואז תחטב

IRON-MASS 11-04-07 14:13

ידידי היקר DropDead,
עליתי במאסה מספיק בשנת האימונים, כשאני מדבר על מספיק אני אומר שצברתי מאסה ושהשרירים שלי לא רפויים כמו הרושם שנוצר. אני לא גדול כלל וכלל אך גם לא רפוי חחח.

לגביי הייבוש פשוט זה מעניין אותי, איזה מקורות חלבון אני יכול לצרוך נטולי נתרן.....

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:37.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ