ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   צריך לאכול חלבונים בין אימון אנאירובי לבין אימון אירובי (https://israelbody.com/showthread.php?t=45793)

talp 07-12-08 05:40

צריך לאכול חלבונים בין אימון אנאירובי לבין אימון אירובי

אני רוצה לעשות אימון אנאירובי וישר אחריו אימון אירובי.
הבנתי שאבקת חלבון זה הכי ממולץ כי זה כמעט ולא מעמיס על הגוף לפני הריצה.
אבל בגלל חוסר אמצעים אין לי אבקת חלבון, אז מה אפשר לאכול מבחינת חלבונים ישר אחרי אימון אנאירובי שלא יעמיס עליי לקראת אימון אירובי שבא ישר אחריו?

talp 07-12-08 06:02

סליחה על הדאבל אבל אי אפשר לערוך,
הבנתי שאולי אפשר לאכול לפני האימון חלבון וזה מחפה על העדר חלבון יש אחרי האימון... אפשר להסתמך על זה או לא? ובלי קשר אני גם צריך תשובה לשאלה מלמעלה.
תודה :)

!Demon! 07-12-08 10:48

תעשה אימון משקולות תוכל משהו קטן עם פחמימות מהירות ותמשיך לרוץ

talp 07-12-08 12:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי !demon! (הודעה 714661)
תעשה אימון משקולות תוכל משהו קטן עם פחמימות מהירות ותמשיך לרוץ

בלי חלבון במשך שעה וחצי-שעתיים????(אחרי אימון אנאירובי אינטנסיבי)
ואני לא צריך פחמימות יש לי אנרגיה... צריך חלבון

ThE HummeR 07-12-08 12:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי talp (הודעה 714677)
בלי חלבון במשך שעה וחצי-שעתיים????(אחרי אימון אנאירובי אינטנסיבי)
ואני לא צריך פחמימות יש לי אנרגיה... צריך חלבון

אחרי אימון לא צריך חלבונים אלא פחמימות מהירות כגון בננה, תמרים, סוכר ענבים.
חלבון אתה יכול לספק לגוף אפילו עד 48 שעות אחרי אימון.

adimenia 07-12-08 13:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ThE HummeR (הודעה 714682)
אחרי אימון לא צריך חלבונים אלא פחמימות מהירות כגון בננה, תמרים, סוכר ענבים.
חלבון אתה יכול לספק לגוף אפילו עד 48 שעות אחרי אימון.

אני דאווקא אומר אחרת הוכח שאין צורך בהקפצה של אינסולין על מנת להחזיר את מאגרי הגליקוגן
החדרת גלוקוז לתא מתבצע ע"י מוליך גלוקוז שניקרא GLUT4 לאחר אימון אין צורך בפחמימה פשוטה על מנת לגרום לו להעביר גלוקוז לתא כמו כן סינתוז פחמימה נמשך כ 24-36 שעות לאחר אימון כח (כמובן שלא באותו קצב) לגבי חלבון הוכח שסינתוז החלבון גבוהה משמעותית לאחר אימון משקולת
והוא נמשך כ 48 שעות לאחר האימון (כמובן שלא באותו קצב) לאחר 48 שעות הוא חוזר למצב הרגיל
כן שכן מומלץ לצרוך חלבון לאחר האימון ודווקא על הפחמימה אפשר לוותר.

עכשיו אני יודע שכולכם יתחילו לצעוק שאני מבלבל את המוח אבל אני לא יודע מאיפה קיבלתם את הרעיון
שלא חשוב לצרוך חלבון אחרי האימון אתם יכולים לקרוא את זה זה יסביר בדיוק על מה אני מדבר
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=44026

the animal 07-12-08 14:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי adimenia (הודעה 714713)
אני דאווקא אומר אחרת הוכח שאין צורך בהקפצה של אינסולין על מנת להחזיר את מאגרי הגליקוגן
החדרת גלוקוז לתא מתבצע ע"י מוליך גלוקוז שניקרא glut4 לאחר אימון אין צורך בפחמימה פשוטה על מנת לגרום לו להעביר גלוקוז לתא כמו כן סינתוז פחמימה נמשך כ 24-36 שעות לאחר אימון כח (כמובן שלא באותו קצב) לגבי חלבון הוכח שסינתוז החלבון גבוהה משמעותית לאחר אימון משקולת
והוא נמשך כ 48 שעות לאחר האימון (כמובן שלא באותו קצב) לאחר 48 שעות הוא חוזר למצב הרגיל
כן שכן מומלץ לצרוך חלבון לאחר האימון ודווקא על הפחמימה אפשר לוותר.

עכשיו אני יודע שכולכם יתחילו לצעוק שאני מבלבל את המוח אבל אני לא יודע מאיפה קיבלתם את הרעיון
שלא חשוב לצרוך חלבון אחרי האימון אתם יכולים לקרוא את זה זה יסביר בדיוק על מה אני מדבר
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=44026

אחי, אנחנו לא המצאנו את זה, זה מופיע בכמה וכמה מאמרים, וגם הייתה פה פעם הסכמה בין כמה מהיותר מבינים בפורום לגבי העניין (ירדן ומשה אני חושב)...
אז קיצר, אתה אומר שחשוב לאכול אבל לא משנה מה? וסה"כ חלבון ופחמימה ישירות לאחר האימון זאת המלצה? כי יש סינתזה של חלבון לאורך 48 שעות ושל פחמימה לאורך 36...
אז מה יימנע מצב קטאבולי לאחר אימון?

adimenia 07-12-08 15:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי the animal (הודעה 714722)
אחי, אנחנו לא המצאנו את זה, זה מופיע בכמה וכמה מאמרים, וגם הייתה פה פעם הסכמה בין כמה מהיותר מבינים בפורום לגבי העניין (ירדן ומשה אני חושב)...
אז קיצר, אתה אומר שחשוב לאכול אבל לא משנה מה? וסה"כ חלבון ופחמימה ישירות לאחר האימון זאת המלצה? כי יש סינתזה של חלבון לאורך 48 שעות ושל פחמימה לאורך 36...
אז מה יימנע מצב קטאבולי לאחר אימון?

אתה לא מבין להיפך אני כן אומר שצריך לאכול חלבון הפחמימה זה לא מה שקריטי כי צריכת גלוקוז ע"י התאים מתרחשת בכל מקרה וסינתוז חלבון לאחר אימון הוא הרבה יותר גבוהה אז צריך לנצל את זה אני לא אומר שצריך לאכול ולא משנה מה מצב קטבולי לאחר אימון נמנע ע"י אכילה של חלבון הפחמימה עוזרת לנו להתאושש הוכך שאחילת פחמימה לא משפיע בכלל על סינתוז חלבון עכשיו ברגע שאחלת חלבון לאחר האימון אתה מונע מצב קטבולי

the animal 07-12-08 15:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי adimenia (הודעה 714780)
אתה לא מבין להיפך אני כן אומר שצריך לאכול חלבון הפחמימה זה לא מה שקריטי כי צריכת גלוקוז ע"י התאים מתרחשת בכל מקרה וסינתוז חלבון לאחר אימון הוא הרבה יותר גבוהה אז צריך לנצל את זה אני לא אומר שצריך לאכול ולא משנה מה מצב קטבולי לאחר אימון נמנע ע"י אכילה של חלבון הפחמימה עוזרת לנו להתאושש הוכך שאחילת פחמימה לא משפיע בכלל על סינתוז חלבון עכשיו ברגע שאחלת חלבון לאחר האימון אתה מונע מצב קטבולי

קודם כל, אני לא אמרתי כלום על ההשפעה של אחד על השני ככה שזה לא ממש קשור לעניין.
אז אתה אומר למעשה שאחרי אימון אני יכול לאכול קופסת טונה במים וזה יספיק? אז אין סיבה להקפיץ את האינסולין? בכל זאת הורמון אנאבולי חח

adimenia 07-12-08 15:49

מה זה קשור שזה הורמון אנבולי מה אם תאכל טונה אז לא תפריש אינסולין? אז אתה כן אבל אתה לא חייב את הפחמימה הפשוטה

the animal 07-12-08 19:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי adimenia (הודעה 714800)
מה זה קשור שזה הורמון אנבולי מה אם תאכל טונה אז לא תפריש אינסולין? אז אתה כן אבל אתה לא חייב את הפחמימה הפשוטה

אוקיי אז זה הקטע, לא ידעתי שכל ארוחה תפריש אינסולין:Embarrassment:

Bono 07-12-08 20:14

ציטוט:

פורסם במקור על ידי adimenia (הודעה 714780)

אז למה בכל זאת בכל מאמר שראיתי עד היום היה כתוב שצריך פחמימה בעלת א"ג גבוהה?(הרי שלטונה ,ולחלבונים ככלל, יש א"ג נמוך)
משה, אשמח אם גם אתה תביע דעתך בנושא

talp 08-12-08 00:17

רק בלבלתם אותי פה...
מחכה לתשובה ברורה ומוחלטת.
תודה :)

adimenia 08-12-08 09:20

זה לא שאסור או לא מומלץ לאכול פחמימה בעלת א"ג גבוהה יש לזה הרבה יתרונות כמו התאוששות מהירה
ושיחזור מאגרי גליקוגן וכן אינסולין יש לו הרבה תכונות חיוניות בכל זאת אחד ההורמונים הכי אנבולים שיש אני רק מציין
שזה לא חובה בייחוד אם אתה לא רגיש לאינסולין כמוני
אבל אני חייב לציין שגם אני אוכל פחמימה בעלת א"ג גבוהה שאני במסה שלא תבינו לא נכון אבל בחיטוב אני משתדל להימנע מזה בגלל שהפרשה של אינסולין מקהה את תהליך שימוש השומן כאנרגיה אם אתם אוכלים פחמימה בעלת א"ג גבוהה ואתם רואים שאתם לא עולים יותר מידי באחוזי השומן אז סבבה תמשיכו כך אני לאחר המון ניסוי וטעיה רואה על עצמי שזה לא הדבר האידיאלי בשבילי

the animal 08-12-08 12:08

ציטוט:

פורסם במקור על ידי adimenia (הודעה 715277)
זה לא שאסור או לא מומלץ לאכול פחמימה בעלת א"ג גבוהה יש לזה הרבה יתרונות כמו התאוששות מהירה
ושיחזור מאגרי גליקוגן וכן אינסולין יש לו הרבה תכונות חיוניות בכל זאת אחד ההורמונים הכי אנבולים שיש אני רק מציין
שזה לא חובה בייחוד אם אתה לא רגיש לאינסולין כמוני
אבל אני חייב לציין שגם אני אוכל פחמימה בעלת א"ג גבוהה שאני במסה שלא תבינו לא נכון אבל בחיטוב אני משתדל להימנע מזה בגלל שהפרשה של אינסולין מקהה את תהליך שימוש השומן כאנרגיה אם אתם אוכלים פחמימה בעלת א"ג גבוהה ואתם רואים שאתם לא עולים יותר מידי באחוזי השומן אז סבבה תמשיכו כך אני לאחר המון ניסוי וטעיה רואה על עצמי שזה לא הדבר האידיאלי בשבילי

לא משנה, ראיתי את התשובה שלך בפוסט השני...

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 23:17.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ