ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   שאלה בקשר לארנולד ! (https://israelbody.com/showthread.php?t=5013)

SiX PACK 28-01-07 01:48

שאלה בקשר לארנולד !

רציתי לדעת אם בתקופותו של ארנולד האגדי, היו נותלים חומרים... אסור להגיד באתר לאילו חומרים אני מתכון אבל המבינים יבינו... אז קודם כל סליחה על הבורות, רציתי לדעת אם ארנולד הוא "טבעי" או לא... ולא ממש ידוע לי אם בתקופתו האיתנה :mellow: היו נותלים חומרים, כמו למשל המקצוענים בתחום שיש היום.. בכל אופן ממש מעניין אותי לדעת מכיון שזה ידרבן אותי ברמות מטורפות אם אני ידע שהוא טבעי ושזה אפשרי להגיע למה שהוא הגיע בכוחות עצמיים ובלי תוספים חיצוניים... תודה מראש...

oR1515 28-01-07 01:51

נתלו..=\
שאלה קצת מגחגחת

PoweRule 28-01-07 02:25

נטלו*******************

SmaMMiT 28-01-07 05:13

אי אפשר להגיע למסה כמו שלו בלי חומרים השתמשו בתקופה שלו והשתמשו ליפניי
גם באולימפייה הראשונה השתמשו:1eye:

Fatty 28-01-07 07:32

אווץ'..
סורי אחי,
אבל אם זה היה כלכך פשוט להיות בגודל של ארנולד, היו עוד מליון כאלו

SiX PACK 28-01-07 08:55

תודה אנשים קצת חבל אבל... ארנולד לא גדול כמו החבר'ה של היום... והוא עדיין פרופורציונאלי... טוב לא נורא אין מה לעשות כניראה שאני בחיים לא אגיע לרמות כאלו...

P-a-n-1-c 28-01-07 09:00

בתקופה של ארנולד הם רצחו את עצמם.
הם לקחו חומרים בלי שום הקפדה ושום השגחה, עשו ניסויים על עצמם וכדומה.
בתקופה שלנו אומנם הטכנולוגיה התקדמה ועכשיו יש את הgh, אבל לכל באדיבילדר יש רופא או כמה שמשגיחים עליו 24\7.

Krazy-Hawk 28-01-07 10:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
בתקופה של ארנולד הם רצחו את עצמם.
הם לקחו חומרים בלי שום הקפדה ושום השגחה, עשו ניסויים על עצמם וכדומה.
בתקופה שלנו אומנם הטכנולוגיה התקדמה ועכשיו יש את הgh, אבל לכל באדיבילדר יש רופא או כמה שמשגיחים עליו 24\7.

גרם לי לחשוב על משהו, לרוני קולמן היו פעם איזשהן בעיות רפואית כמו לב וכלי דם ?
ז"א הרי ארנולד עבר איזה 3-4 ניתווחים, מעניין אותי לדעת מה מצב אצל מפתחי גוף בימנו...

SuzukiR 28-01-07 11:55

ציטוט:

פורסם במקור על ידי SiX PACK
תודה אנשים קצת חבל אבל... ארנולד לא גדול כמו החבר'ה של היום... והוא עדיין פרופורציונאלי... טוב לא נורא אין מה לעשות כניראה שאני בחיים לא אגיע לרמות כאלו...

הכל זה התמדה אחי אומנם צריך גנטיקה טובה מאוד בנוסף אבל הכל זה המתדה כמובן גם חומרים אבל תיראה תיתאמן חזק בינתייים לפחות כמה 3 4 שנים

ואז אולי יצאו חומרים חדשים לך תידע שאולי לא פוגעים בבריאות כל כך הכל אפשרי היום

חבל שהצבא דופק לי ואני צריך להתחיל סיבולת לב ראה :(

SiX PACK 28-01-07 12:42

ציטוט:

פורסם במקור על ידי S u z u k i R g s x
הכל זה התמדה אחי אומנם צריך גנטיקה טובה מאוד בנוסף אבל הכל זה המתדה כמובן גם חומרים אבל תיראה תיתאמן חזק בינתייים לפחות כמה 3 4 שנים

ואז אולי יצאו חומרים חדשים לך תידע שאולי לא פוגעים בבריאות כל כך הכל אפשרי היום

חבל שהצבא דופק לי ואני צריך להתחיל סיבולת לב ראה :(

אני לא חושב שאיי פעם יצליחו להמציא איזה שהוא חומר שיגרום להגוף פשוט לצמוח כמו שיח, מבלי שזה יזיק לגוף... הגוף מתוכנת באופן מושלם ולכל תוסף יש תופעות לוואי, גם אם יצליחו לחקות חומר מסויים שכבר קיים בגופינו, אז התוצאה תהיה עומס מאותו סוג של חומר, בכל אופן לפי דעתי כל המוסיף בחומרים/תוספים גורע... (לא מדבר על חלבון)

SuzukiR 28-01-07 14:03

ציטוט:

אני לא חושב שאיי פעם יצליחו להמציא איזה שהוא חומר שיגרום להגוף פשוט לצמוח כמו שיח, מבלי שזה יזיק לגוף... הגוף מתוכנת באופן מושלם ולכל תוסף יש תופעות לוואי, גם אם יצליחו לחקות חומר מסויים שכבר קיים בגופינו, אז התוצאה תהיה עומס מאותו סוג של חומר, בכל אופן לפי דעתי כל המוסיף בחומרים/תוספים גורע... (לא מדבר על חלבון)

לך תידע אחי
שאולי יוכלו לעשות ניתוחים גינטים אנערף אל תשכח שהמוח בגוף האדם מנצל רק 10 אחוז מהיכולות שלו תחשוב שאם יצליחו להגביר את את זה ל 20 או 30

עזוב אחי גניטקה זה דבר מדהים לא רק בשביל פיתוח גוף עזוב את זה
הנוסחה הגנטית של בני אדם שונה משל קופים רק ב3 אחוז וסתכל איך הם ואיך אנחנו
אז תבין אחי זה נושא מדהים לגמרי אי אפשר לדעת מה יהיה לגביו

אליאב 28-01-07 14:54

ציטוט:

למה? תלוי....
מי שרוצה להגיע לגודל מסוים וזה החלום שלו שיקח תוספים בצורה מבוקרת ונכונה
לא קריטי... לא מתים מזה

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:02.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ