ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   לא נמאס לכם לאכול כל היום ולרוץ אחרי הארוחות (https://israelbody.com/showthread.php?t=8178)

eumail20000 18-04-07 15:42

לא נמאס לכם לאכול כל היום ולרוץ אחרי הארוחות

מתאמן חודש וחצי ואוכל כמו סוס גם כשאני לא רעב,
כל היום סופר קלוריות פחמימות וחלבונים.
בינתיים גם אין תוצאות מי יודע מה ולכן קשה לי עם המוטיבציה להמשיך כך.
לכם המתאמנים הותיקים יש לי שאלה:
איך אתם מחזיקים ככה מעמד? איך אתם לא נשברים? תעזרו לי עכשיו בבקשה כדי שלא ישבר לי ה... ואני יפרוש וזהו.

Deja Vu 18-04-07 15:43

שמגיעות תוצאות אז זה מחזק אותך להמשיך והתוצאות יגיעו אם אתה עובד נכון

Bodybuilder 18-04-07 15:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eumail20000
איך אתם מחזיקים ככה מעמד? איך אתם לא נשברים? תעזרו לי עכשיו בבקשה כדי שלא ישבר לי ה... ואני יפרוש וזהו.

אתה היחידי שרץ אחרי הארוחות
לא אנכנו לא נשברים,(אני לפחות) אני אוהב את מה שאני עושה זה סגנון חיים שלי !

P-a-n-1-c 18-04-07 15:45

ציטוט:

במאסה אומנם התפריט חשוב, אבל גם האימונים מאוד חשובים.
אולי התוכנית אימונים שלך לא נכונה ולכן אתה לא עולה וגדל בצורה שאתה רוצה.
מה גם שחודש וחצי זהו פרק זמן קצר יחסית כדי לראות התפתחות דרסטית. תעשה מדידות פעם בחודש בערך ותראה, כל תזוזה תהיה מבורכת :]

בהצלחה!

gil-Nissim 18-04-07 15:45

לפעמים כן, נימאס לאכול..

eumail20000 18-04-07 15:54

Bodybuilder - איך אתה מסתדר כל היום עם האוכל?

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Bodybuilder
אתה היחידי שרץ אחרי הארוחות
לא אנכנו לא נשברים,(אני לפחות) אני אוהב את מה שאני עושה זה סגנון חיים שלי !

איך אתה מסתדר למשל עם נושא החלבונים?
כל הזמן צריך לרוץ למכולת, לספור חלבונים ולאכול לאכול ולאכול , יש לי עוד כמה דברים בחיים לעשות כמו כולם אני משער.
נרשמתי למכון ככה בסבבה ואז נכנסתי וקראתי מאמרים והבנתי שאם אני רוצה תוצאות אני צריך תזונה בכמות ואיכות גבוהה ואז נשאבתי לעניין ומאז אני כל היום מתעסק באוכל.
הבנתי פשוט שכל המאמצים ירדו לחינם אם אני לא אקפיד למשל עד מ1.5 גר' חלבון כל כל ק"ג משקל גוף.
אני 80 קילו כלומר 120 גר' פרוסים על כל היום - זה די מטורף.

Deja Vu 18-04-07 16:06

אן מה לעשות זה ספורט שדורש השקעה למשך כל היום בניגוד לשאר הענפים פה התזונה משחקת תפקיד מרכזי לדעתי זה לא כזה סיפור ואפשר לשלב את זה אם כל מה שתעושה לימודים עבודה אבל אם זה גדול אלייך תחפש משו אחר שיתאים לך.........

henb 18-04-07 16:07

כמו שאחד אמר פה

זה סגנון חיים

eumail20000 18-04-07 16:14

או קי - אז אני אשאל אחרת....

האם אתם מתקדמים כמו שאתם הייתם רוצים וההשקעה בתזונה שווה לכם?
אם אני מחר קם בבוקר הר אדם אני מבטיח לכם שאני יאכל כל יום פרה בהתלהבות.
מה המוטיבציה שלכם להתמיד?

P-a-n-1-c 18-04-07 16:15

ציטוט:

ההערות של הסביבה :blush:

Deja Vu 18-04-07 16:16

ציטוט:

http://www.israelbody.org/Index.asp?...yID=189&Page=1

eumail20000 18-04-07 16:19

יופי של מאמר - ממש זריקת מוטיבציה...

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Deja Vu

שחקת אותה עם הלינק הזה.

ג'וק בירידה 18-04-07 16:20

אתה צודק מאה אחוז.

אני לא חושב שכדאי להשקיע מאמצים כ"כ גדולים רק כדי שיהיה לך גוף יפה. לפי התמונות של רוב האנשים פה, הם שואפים להתנפח ולדעתי זה ממש מכוער. חוץ מהתמונה של deja vu, שלדעתי יש לו גוף יפה, כל השאר מנופחים בלי טעם, לפחות לדעתי.

אני אישית התחלתי לקרוא מאמרים כדי לדעת קצת יותר על מה שאני עושה, אבל אני מתאמן יותר בשביל הבריאות. גם אני לא מסוגל לאכול כ"כ הרבה חלבונים ולכן החלטתי לקנות אבקה.
עצתי היא פשוט לאכול בריא ולא לחשוב כל הזמן על הגוף, כדי שתוכל גם להנות מהאימונים.

ואגב, יש לי תחושה שאתה חושב שאחרי האוכל צריך לעשות ספורט כדי להוריד את מה שאכלת. אז אם בגלל זה אתה רץ אחרי האוכל - זה טעות עצבנית. צריך לעשות הפוך - לאכול אחרי אימון ולא להיפך.

הצלחה.

eumail20000 18-04-07 16:24

ג'וק בירידה - אני עובד לפי הספר

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ג'וק בירידה
אני לא חושב שכדאי להשקיע מאמצים כ"כ גדולים רק כדי שיהיה לך גוף יפה. לפי התמונות של רוב האנשים פה, הם שואפים להתנפח ולדעתי זה ממש מכוער. חוץ מהתמונה של deja vu, שלדעתי יש לו גוף יפה, כל השאר מנופחים בלי טעם, לפחות לדעתי.

אני אישית התחלתי לקרוא מאמרים כדי לדעת קצת יותר על מה שאני עושה, אבל אני מתאמן יותר בשביל הבריאות. גם אני לא מסוגל לאכול כ"כ הרבה חלבונים ולכן החלטתי לקנות אבקה.
עצתי היא פשוט לאכול בריא ולא לחשוב כל הזמן על הגוף, כדי שתוכל גם להנות מהאימונים.

ואגב, יש לי תחושה שאתה חושב שאחרי האוכל צריך לעשות ספורט כדי להוריד את מה שאכלת. אז אם בגלל זה אתה רץ אחרי האוכל - זה טעות עצבנית. צריך לעשות הפוך - לאכול אחרי אימון ולא להיפך.

הצלחה.

אני עובד לפי הספר ולכן קשה לי.
חשבתי לקנות אבקת מי גבינה אבל בבית מסתכלים על זה כאילו אני משוגע.

Amit 18-04-07 16:28

חח אתה אוכל 120 גרם חלבון ויש לך בעיה?
אני בערך על 180 גרם ביום ולא מתלונן אם אין לך אופי חזק תעזוב את הספורט או שתוריד הילוך

PcGunMan 18-04-07 16:30

ברור שרצים זה כבר נהיה הרגל מהחיים שלי ההורים לא מרוצים מזה כל כך :sad: אבל אין מה לעשות
אחי, תאמין לי אתה רוצה להשיג תוצאות מהר לך לתזונאי שיפקח עליך כל חודש זה שווה את הכסף לך לגיל גרנות אני לא ראיתי אחד שיתאכזב ממנו:jockey:

Deja Vu 18-04-07 16:30

ציטוט:

הצלחה.

אחי אתה ממש הצלחתה להעליב אותי עכשיו חח מה שמצחיק שפה יש מלא קרנפים אבל ביום יום ומבחינת אנשים בגילי אנשים אומרים לי שאני מנופח מדי הנה סתם תראו מה אזה אחד חופר רשם לי אתמול י"אבל אני יגיד לך משהו אחי בלי להעליב אותך אני לא אוהב ממש גוף כמו שלך זה יותר מידי מנופח אני אוהב משהו בסגנון של מייקל לואיס זה גוף מושלם" בקיצור אף פעם תלא יכול לרצות את כולם מה שחשוב שאתה תאהג תגוף שלך וזין על מה שחושבים

Amit 18-04-07 16:31

ציטוט:

הצלחה.

מנופחים בלי טעם חח מה אתה עושה פה? סע לאיזה פורום דוגמנות אולי זאת הדעה שלך ואני מכבד אותה אבל לפחות תדבר בשפה נורמלית ותכבד אנשים שעובדים קשה:helpsmilie: :helpsmilie:

Deja Vu 18-04-07 16:33

ציטוט:

שחקת אותה עם הלינק הזה.

כן זה באמת מאמר טוב שלחתי את זה לחבר שלי שהפסיק להתאמן ישר הוא חזר מי שכתב את זה גאון חח

eumail20000 18-04-07 16:35

לגבי גיל גרנות...

ציטוט:

פורסם במקור על ידי PcGunMan
ברור שרצים זה כבר נהיה הרגל מהחיים שלי ההורים לא מרוצים מזה כל כך :sad: אבל אין מה לעשות
אחי, תאמין לי אתה רוצה להשיג תוצאות מהר לך לתזונאי שיפקח עליך כל חודש זה שווה את הכסף לך לגיל גרנות אני לא ראיתי אחד שיתאכזב ממנו:jockey:

איך הוא יכול לעזור לי?
קראתי את כל המאמרים פשוט קשה להתמיד.
איך הוא יכול לשפר את המצב? מה זה פתרון קסמים?

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:52.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ